EVGA GTX 1070 vs MSI GTX 1070 Ti

Dorain

Decapat
Amazon.com'daki indirim sebebiyle EVGA GTX 1070'in fiyatı vergi ve kargo ücreti dahil 1987 TL oluyor. Newegg.com'da ise MSI GTX 1070 Ti'da benzeri bir indirim mevcut vergi ve kargo dahil ücret 2676 TL. Sizce hangisi tercih edilmeli ? Oyunlardaki performans videolarını izledim ve FPS farklarını biliyorum sayılır. Ancak 700 TL'lik bir fark gördüğüm söylenemez fakat hazır almışken 1070 Ti alsam diye düşünmüyor da değilim. Farklı kartlara mı yönelmeliyim yoksa bu ikisi arasından mı seçim yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi 'de hemen hemen aynı sayılır birtek baz saat hızı evga daha yüksek *76*Mhz Msı Almanı tavsiye ederim özellikler aynı fark yok tavsiyem bu şekilde evga 217 W tüketiyor Msi ise 180 W tavsiyem msı alın fps konusunda aynılar iyi forumlar :)

GTX 1070 ile 1070 Ti arasında iyi bir performans farkı var hatta GTX 1070 Ti biraz overclock ile 1080 Performansında çalışabilen bir kart almışken bence 1070 Ti almalısınız eğer bütçe yetiyorsa

Newegg’e pek güvenmiyorum. Yurtdışından alacaksanız, bu güvenceyi adamakıllı sağlayan tek firma Amazon. Newegg’den alışveriş yapıp da sorun yaşayan çok kişi var forumda. EVGA’yı alın geçin, üzmez. Ama macerayı seviyorsanız Newegg’den 1070Ti alın.

Newegg’e pek güvenmiyorum. Yurtdışından alacaksanız, bu güvenceyi adamakıllı sağlayan tek firma Amazon. Newegg’den alışveriş yapıp da sorun yaşayan çok kişi var forumda. EVGA’yı alın geçin, üzmez. Ama macerayı seviyorsanız Newegg’den 1070Ti alın.
Nerde o sorun yaşayan ? Bi kaç örnek link atabilir misin ? Ben konu açtım sıkıntı yaşayan, veya burdan alışveriş edip memnun kalan diye ama herhangi bir olumlu olumsuz dönüş olmadı.

Şimdi niye böyle cevap yazdın ki ? Ben araştırdım bulabildiğimce okudum. Bulamadığım için senden yardım istedim. Senin bana ettiğin kelimeye bak.
Yazdığın ilk cümleye göre öyle bir cevap yazdım. Yanlış anladım heralde, kusruma bakma.
Geçen sene gümrük sorunları vardı. Bu sene düzelttiler diye biliyorum. Yine de araştırılması gerekir.
Bilemiyorum artık. Riske atmaya parası olan varsa maceraya girebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı