EVGA GTX 1660 Ti SC Ultra vs MSI GTX 1660 Super Gaming X

• Konuyu başlatan AEY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 3B

AEY

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Yarın Vatan Computer'dan bu kartlarda birini alacağım. Elbetdeki EVGA GTX 1660 Ti performans açısından daha iyi ve 3 yıl garantisi var. Fakat MSI GTX 1660 Super soğutma açısından daha iyi görünüyor. Kafamı karıştıran nokta MSI'in düşük model olmasına rağmen EVGA'dan pahalı fiyatda olması. Bu arada sadece oyun oynamak için alıyorum. Lütfen söyleyin sizce seçimim ne olmalı? Kart linklerini bırakıyorum.

Son düzenleme:
MSI Gaming X serisinin soğutması üst düzey. RGB meraklısıysanız ve soğutma performansı istiyorsanız MSI alın ve 1660S'e küçük bir OC yaparsanız Ti versiyonunu rahat geçer.

Artı -1 Eksi
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Yarın Vatan Computer'dan bu kartlarda birini alacağım. Elbetdeki EVGA GTX 1660 Ti performans açısından daha iyi ve 3 yıl garantisi var. Fakat MSI GTX 1660 Super soğutma açısından daha iyi görünüyor. Kafamı karıştıran nokta MSI'in düşük model olmasına rağmen EVGA'dan pahalı fiyatda olması. Lütfen söyleyin sizce seçimim ne olmalı? Kart linklerini bırakıyorum.

EVGA al EVGA Nvidia'nın Sapphire'si dir arada çok bir fark olmamasına rağmen EVGA kötü değildir
Ama arada çok perf. farkı yok
EVGA al EVGA Nvidia'nın Sapphire'si dir arada çok bir fark olmamasına rağmen EVGA kötü değildir
Ama arada çok perf. farkı yok
Ama beni çok ciddiye almanı önermem profesyönel değilim 1660S kullanıyorum(OC) memnumum

Vatan şart değil ise 2459 TL:

İtopya'ya güvenebilirmiyim. Açıkcası korkumdan internet üzerinden almak istemiyorum.

Geri
Yukarı