Satılık EVGA GTX 970 SC ACX 2.0 (Sıfır jelatinli) kutusu açılmadı

stockexchange

Hectopat
Daha fazla  
Ürün sıfırdır 15 şubat tarihinde alınmıştır. Faturasıyla birlikte verilecektir. Türkiye'nin her iline kargo ile yollayabilirim. Bir kargo firmasıyla belirli bir süreli anlaşmam bulunduğundan kod ile bedava yollayabiliyorum. Kargo ücreti görüşerek alışveriş yapılmayacağı takdirde tarafımdan karşılanacaktır.

-Ürün fiyatıyla alakalı en ufak bir indirim (10Tl, 20Tl gibi) söz konusu değildir. Bununla alakalı gelen aramalar yada mesajlardan bir sonuç elde edemeyeceğinizi açıkça belirtmeliyim. Takasta kesinlikle yoktur!

Oldukça düşük fiyata satmaktayım. Evga'nın uluslararası garantisi altındadır Türkiye başta olmak üzere. Eğer Türk garanti firmasıyla uğraşmak istemezseniz avrupadaki merkeze kargoluyorsunuz ürün onlara ulaşmadan size yenisini kargoluyorlar. Ve sizin onlara göndermek için ödediğiniz kargo ücretinide sonra geri ödüyorlar. Böyle mükemmel bir garantiden de bahsetmeliyim yani gerçek bir garantidir bu! Çünkü bende şu anda GTX 980 kullanmaktayım ve bunu gerçekleştirmiş bulundum.

FİYAT : 1220TL'dir. Bana maaliyeti 1375Tl olmuştur. Tamamen zararına satmaktayım.

NOT: Fiyat indirimi&pazarlık&takas için mesaj atmayınız yada aramayınız lütfen.

Lütfen müsait saatlerde telefon ile iletişime geçiniz.

542 371 0086
1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı