Evga GTX 970 SC ACX 2.0

ArcosS3

Hectopat
Daha fazla  
Bu ekran kartında Coil Whine sorunu var mıdır? 1230 liraya değer mi?
Evga GTX 970 SC ACX 2.0
i5 4690
MSI Z97-G43
Corsair Vengeance 1600 Mhz CL9
WD Blue Cooler MAster Hyper t4
Corsair Carbide Champ/SPEC-02 80PLUS 650W Bu sisteme uygun olur mu? Bilgiğiniz uygun fiyata en fazla 500 Tl büyük ekranlı monitör var mıdır?

Coil Whine sorunu şuan her markada çıkabilir ve inanın çok yaygın. Çıkmama ihtimali 10-20 karttan anca 1 belki 2' dir.

Strix'in avantajı kart belirli bir ısıya kadar fanlarını çalıştırmıyor. Ben Gigabyte G1 yada Msi öneririm sen hangisini beğendiysen onu alabilirsin eğer acelen yoksa 2015'in ilk çeyreğinde Amd R9 300 serisini bekle hem piyasa düşücek hemde güncel kartlar gelicek Amd tarafında.

Strix'in avantajı kart belirli bir ısıya kadar fanlarını çalıştırmıyor. Ben Gigabyte G1 yada Msi öneririm sen hangisini beğendiysen onu alabilirsin eğer acelen yoksa 2015'in ilk çeyreğinde Amd R9 300 serisini bekle hem piyasa düşücek hemde güncel kartlar gelicek Amd tarafında.
AMD Kullanmak istemiyorum hocam. MSI Gx70 var bende. Ondan masaüstü toplayacağı. İllet ettirdi AMD beni. Yoksa MSI 290X alırdım 1000 TL civarında. AMD kartlarda FPS düşüşü çok yaşanıyor. Onu keşfettim.

Karar sizin ben öneri verdim bekliyeceğine değcektir. Çıktığı zaman Gtx 900 seriside düşücektir Amd bomba patlatıcak güç tüketiminide bayağı bir düşürmüşler gayet iyi bir kart çıkıcak tahmiminim.

Son düzenleme:
Evga kaymak tabaka Gpu kullanan ve ACX 2.0 soğutucusu ile insanların azını sulandıran bir markadır. Ama gel gelelimki bu marka bile Coil Whine sorununu önlemiş deil. Bana sorarsanız bunu önlemek çok kolay. Ağlayan bobinin içine elektrik iletmeyen silikon sıkılırsa (ki bunu yapan bir kaç marka var) Coil Whine sorunu ortadan kalkacaktır. Belkide bizim bilmediğimiz ticari bir oyun var. Genel olarak Evga çok kalitelidir. Almanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı