Evga GTX 970 Yanması ve Yurtdışı Garantiye Gönderme

GTX 970 modelinden GTX 1060 modeline geçmeye gerek yok. 1070 fiyat olarak pahalı ve GTX 970 hala yeterli bir kart. 1060-70 modeline göre eski olması performansının düşük olduğu anlamına gelmiyor.
Performans için demedim zaten, halihazırda sıfır geliyorken güzel olabilir diye düşündüm. Sahibinden.com'da 1300-1400 TL'ye 1070 gördüğüm oluyordu aynı şekilde 850-900'e 1060'ta gördüm çok. Öyle bir öneri olarak yazmıştım yani.

Temiz ikinci el 1070'i 1300 e bulursam anında alır SLI yaparım.
Hocam ben 970'imi satarım, alırım. O ne öyle... :D

1700, 1600 den aşağı temiz, adam gibi GTX 1070 yok.

Ayrıca mevcut piyasada GTX 970'den 1060 a geçmek, size sadece RGB aydınlatma kazandırır.

O işleri Haziran, Temmuz da düşünecektiniz...

Geçti borun bazarı...

Bana kalırsa Nvidia ekran kartlarında EVGA en başarılı marka. Hayırlı olsun umarım bundan sonra sorun yaşamazsınız. Hazır sıfır geliyorken elden çıkarım GTX 1060-70 e geçmeyi düşünüyor musunuz bence güzel bir tercih olabilir.
Evet, aynen öyle.

Bir MSI kullanıcısı olarak;

Asus ve MSI gibi garip tasarımlar, RGB'ler eklemediği için bilinmiyor. Ama çok sağlam kartlar.

08.02.2017
Öncelikle 65 TL' ye EVGA GeForce GTX 1060 alma rehberine hoşgeldiniz. :mutlu:
Bugün Evga aşağıdaki maili gönderdi.
yeni kart.png

Gözüme direk Gtx 970 ürünümün seri numarasından farklı bir seri numara çarptı ve direkt Evganın sitesine girdim ve şu görüntüyle karşılaştım.
yenikart1.png

Evga Gtx 970 yerine Gtx 1060 göndermeyi uygun görmüş :) Evga beni mağdur etmedi aksine çok memnun etti.
Ürün kargoya bugün verilmiş bakalım kaç günde gelecek geldiği gün tekrardan bilgilendirme yapacağım.
Ayrıca EVGA GeForce GTX 1060 hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

08.02.2017
Öncelikle 65 TL' ye EVGA GeForce GTX 1060 alma rehberine hoşgeldiniz. :mutlu:
Bugün Evga aşağıdaki maili gönderdi.
Eki Görüntüle 214673
Gözüme direk Gtx 970 ürünümün seri numarasından farklı bir seri numara çarptı ve direkt Evganın sitesine girdim ve şu görüntüyle karşılaştım.
Eki Görüntüle 214675

Evga Gtx 970 yerine Gtx 1060 göndermeyi uygun görmüş :) Evga beni mağdur etmedi aksine çok memnun etti.
Ürün kargoya bugün verilmiş bakalım kaç günde gelecek geldiği gün tekrardan bilgilendirme yapacağım.
Ayrıca EVGA GeForce GTX 1060 hakkında görüşlerinizi bekliyorum.
Bende EVGA GTX 960 ekran kartın da sorun yaşadım vatan bilgisayarla garantiye gitti ve sıfır GTX 960 la değişim oldu EVGA gerçekten kaliteli bir marka.

İyi ki de bozulmuş mu desem, şanslı mı desem, iyi marka mı desem bilemedim. Bir de SSC model yolluyor. Valla mükemmel :)
Bu arada marka çok kaliteli. Yurtdışında da çokça rağbet görüyor. Ekran kartları bence Nvidia tarafında en iyisi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı