EVGA kartlara hız aşırtma yapılır mı?

Yapmayın Evga iyi markadır anlarım ama Asus'ta alınır yani ikiside kaliteli marka para varsa Evga al tabi ama yok bütçem kısıtlı diyorsan Asus'ta alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evga şuan Asus'tan 200-300 TL daha pahalıya mallarını satarsa kusura bakmayın ama yüzüne bile bakmam çünkü hali hazırda Asus da kaliteli mallar sürmekte piyasaya. Evga Türkiye piyasasında tekel olmak istiyorsa eğer fiyatını aşağı, Asus'a yakınlaştıracak ki malzeme kalitesinden dolayı tercih edilsin. Ki zaten fiyatlar 1 ay sonunda iner diye tahmin ediyorum.

Evet ama fiyat konusunda yakınanlar da haklı. ASUS'a yaklaştırmalı ki fiyatı insanlar EVGA'yı tercih etsin. Bu arada alacağım ekran kartı Gigabyte Windforce versiyonundan daha iyi midir acaba?

Nedir bu EVGA sevgisi arkadaş ?
Daha Türkiye'ye yeni geldi. Öyle ASUS kadar iyi bir teknik servisi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca o 200-300 TL'lik fiyat farkını verilebilir bulmuyorum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı