Evga markası hakkında görüşleriniz nelerdir?

Ben Vatan'daki fiyata bakarak söyledim. Türkiye'de ki kişilerin %95'i Türkiye içerisinden alışveriş yapıyor Amazon'dan değil.
Türkiye nin %95 i türkiye içersinden alışveriş yapmıyor, böyle genelleme doğru değil. birçok insan yurtdışından da alışveriş yapıyor. Ayrıca Vatanda FTW modelide satılmıyor, Türkiye ye gelmiyor o modeller, ben görmedim şahsen. Evga-eu üzerinden ,Türkiye ye 1 en fazla 2 gün içersinde gönderiyorlar, burada gümrük işleride 1-2 gün sürebiliyor, ve kart size kısa sürede ulaşıyor, uluslararası garantide veriyor evga bu yüzden, Türkiyeden almak için bir sebep kalmıyor.

Türkiye nin %95 i türkiye içersinden alışveriş yapmıyor, böyle genelleme doğru değil. birçok insan yurtdışından da alışveriş yapıyor. Ayrıca Vatanda FTW modelide satılmıyor, Türkiye ye gelmiyor o modeller, ben görmedim şahsen.
%95'ten bile fazla o değer ben bütün hayatım boyunca bilgisayar parçası alışverişini yurtdışından yapan tek bir insan görmedim doğal olanı da o zaten sadece internetten 2 3 kişi öyle uğraşıpta yurt dışından alıyor bakın yurt dışından alışveriş kötü demiyorum hatta daha karlı sadece çok uğraştırıyor ancak yapan yok yani bunu kabul etmeniz gerek burada 2-3 kişi gördünüz diye herkesi öyle sanmayın. Evet FTW modeli Türkiye'ye bile gelmiyor oda ayrı bir - düz mantık olarak FTW daha pahalı SC'den ancak SC bile Msi'dan pahalı 150 lira fark az mı?

%95'ten bile fazla o değer ben bütün hayatım boyunca bilgisayar parçası alışverişini yurtdışından yapan tek bir insan görmedim doğal olanı da o zaten sadece internetten 2 3 kişi öyle uğraşıpta yurt dışından alıyor bakın yurt dışından alışveriş kötü demiyorum hatta daha karlı sadece çok uğraştırıyor ancak yapan yok yani bunu kabul etmeniz gerek burada 2-3 kişi gördünüz diye herkesi öyle sanmayın. Evet FTW modeli Türkiye'ye bile gelmiyor oda ayrı bir - düz mantık olarak FTW daha pahalı SC'den ancak SC bile Msi'dan pahalı 150 lira fark az mı?
Neye dayanarak uğraştırıyor diyorsun ? sana diyorum ki, 1 güne Türkiye ye geliyor, ertesi gün vergiyi ödüyorsun ve kart eline ulaşıyor. Birçok insan yurt dışından alıyor, biraz kendi dünyandan çıkta etrafına bak, senin dostlarının almaması kimsenin almaması anlamına gelmiyor.

Şuan evga-eu dan FTW modelini alırsan
  1. KDV Hariç Tutar: 875.00 TL
  2. KDV (%18): 157.50 TL
  3. KDV Dahil Tutar: 1,032.50 TL
Msi gaming 970 den daha ucuza geliyor, daha uzun garanti süresi de cabası. Arada 250- 300 tl fiyat farkı var, anlatabildim mi ?

296 euro kartın vergisiz fiyatı, 14 euro kargo ücreti. 310 euro yapar.
310 euro şuan ki kura göre 2.82 den hesaplarsak. 875 tl yapar.
875 tl üstüne %18 vergi eklersek. 1032 tl yapıyor. 1035 tl düz hesap olsun.
Msi gamıng 970 ise 1250 - 1350 tl. civarında.
Edit1: Evga uluslararası garantide veriyor.
Edit2: Amazon, daha da işi kolaylaştırmış, direk vergi dahil fiyatı ödüyorsun, ve sadece sana beklemek kalıyor, hızlı kargo ile 2-3 gün içinde sana ulaşıyor.

Son düzenleme:
Evga invidia nın alt markası dikkat ederseniz ekran kart ve anakartları invida destekli

EVGA Kuzey Amerika genelinde kanal satış üst NVIDIA yetkili ortaklarından biridir. Akıllı yenilik, pazar bilgisi, ve gerçek zamanlı operasyon felsefesine dayanarak, EVGA pazar yerinde ihtiyacını belirlemek ve bu ihtiyaca çözüm sağlamaya devam ediyor. Ürün farklılaştırması, 24/7 teknik destek, 90 günlük Step-Up programı ve diğer müşteri odaklı programlar sunarak, EVGA, tüm kategorilerde açık bir liderdir: etail, perakende, dağıtım, ve sistem inşaatçılar. Brea, CA merkezi ile EVGA'nın küresel kapsama Münih EVGA GmbH şirketi, Miami EVGA Latam ve EVGA Hong Kong içerir.

Neye dayanarak uğraştırıyor diyorsun ? sana diyorum ki, 1 güne Türkiye ye geliyor, ertesi gün vergiyi ödüyorsun ve kart eline ulaşıyor. Birçok insan yurt dışından alıyor, biraz kendi dünyandan çıkta etrafına bak, senin dostlarının almaması kimsenin almaması anlamına gelmiyor.

Şuan evga-eu dan FTW modelini alırsan
  1. KDV Hariç Tutar: 875.00 TL
  2. KDV (%18): 157.50 TL
  3. KDV Dahil Tutar: 1,032.50 TL
Msi gaming 970 den daha ucuza geliyor, daha uzun garanti süresi de cabası. Arada 250- 300 tl fiyat farkı var, anlatabildim mi ?

296 euro kartın vergisiz fiyatı, 14 euro kargo ücreti. 310 euro yapar.
310 euro şuan ki kura göre 2.82 den hesaplarsak. 875 tl yapar.
875 tl üstüne %18 vergi eklersek. 1032 tl yapıyor. 1035 tl düz hesap olsun.
Msi gamıng 970 ise 1250 - 1350 tl. civarında.
Edit1: Evga uluslararası garantide veriyor.
Edit2: Amazon, daha da işi kolaylaştırmış, direk vergi dahil fiyatı ödüyorsun, ve sadece sana beklemek kalıyor, hızlı kargo ile 2-3 gün içinde sana ulaşıyor.
Ok mb.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı