EVGA RTX 3060 Ti ekrana görüntü vermiyor

Despott

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birkaç saat önce satın aldığım EVGA RTX 3060 Ti ekrana bir türlü görüntü vermiyor. Ekran kartını sistemden çıkarıp HDMI kabloyu anakarta taktığımda görüntü alıyorum. Fakat ekran kartı kasadayken ne anakarttan nede ekran kartından görüntü alamadım. Bunun çözümü nedir?

Merhaba arkadaşlar. Birkaç saat önce satın aldığım EVGA RTX 3060 Ti ekrana bir türlü görüntü vermiyor. Ekran kartını sistemden çıkarıp HDMI kabloyu anakarta taktığımda görüntü alıyorum. Fakat ekran kartı kasadayken ne anakarttan nede ekran kartından görüntü alamadım. Bunun çözümü nedir?
İslemci ne

Karta güç geliyor mu?

Merhaba arkadaşlar. Birkaç saat önce satın aldığım EVGA RTX 3060 Ti ekrana bir türlü görüntü vermiyor. Ekran kartını sistemden çıkarıp HDMI kabloyu anakarta taktığımda görüntü alıyorum. Fakat ekran kartı kasadayken ne anakarttan ne de ekran kartından görüntü alamadım. Bunun çözümü nedir?

Alırken test etmediniz mi hocam?

Hocam şimdi nasıl yapacağım bunu? Yani ekran kartını sistemden çıkarıp anakarttan görüntü alarak driver mi yukliyeyim?
Ekran kartı olduğu yerde dursun. Görüntüyü zaten anakarttan alıyordun herhalde daha önce? Öyle yapmaya devam et, görev yöneticisinde 3060ti kartın gözüküyor mu bir bak, ve dediklerimi yap. "BIOS'tan igpu'yu kapatmak"

Ekran kartı olduğu yerde dursun. Görüntüyü zaten anakarttan alıyordun herhalde daha önce? Öyle yapmaya devam et, görev yöneticisinde 3060ti kartın gözüküyor mu bir bak, ve dediklerimi yap. "BIOS'tan igpu'yu kapatmak"
Hocam kart kasaya takılıyken HDMI anakarta takılıyken görüntü alamıyorum ekran kartını çıkarınca görüntü geliyor

Ekran kartını çıkartın. BIOS'a girin. Primary display adapter tarzı bir seçenek olmalı. IGFX de ise PCI-e seçin. Ekran kartını takıp deneyin.
Tamam bir dakika deneyip size söyleyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı