EVGA RTX 3080 Ti ve ROG STRIX 3060 ekran kartları

ASUS garantisi nasıl peki?

Yanlış değilsem MSI gibi olması lazım eğer öğrenmek istiyorsan Newegg'te canlı destek kısmıdan bilgi alabilirsin. Newegg'ten alma sebebim anakartım arızalanmıştı gönderdim kargo ücretini ben ödedim sonra ürün ellerine geçtiği zaman bana hem kargo ücretini hem ürün ücretini iade ettiler Türkiye'de olsa kullanıcı hatası diye müşteriyi haksız gösteriyorlar.

@NeverGive Up @kino Ekran kartı hariç i3 10100F işlemciye sahip bir sistem topladım temmuz ayında. Şu anda 4000TL param var. Sizce ocak ayında Intel, AMD ve NVIDIA'nın piyasaya süreceği ekran kartlarından birini alabilir miyim?
Newegg'e göz attım belki uyguna RTX 2060 vardır diye ama bulamadım. GTX 1650 ekran kartları da pek avantajlı değil fiyat olarak.
Bana bir tavsiyeniz olur mu ekran kartı konusunda?

Bunlar kombo olarak satılıyor anakartın parasını neden saymıyorsunuz?

Ben sadece ASUS ROG STRIX combosuz olanını aldım EVGA'nın combosu PSU anakart değil ve ben sadece ekran kartını aldım nereden uydurdunuz anakart dediniz acaba EVGA anakart ile combo satılmıyor hayal mi kurdunuz😂😂
@NeverGive Up @kino ekran kartı hariç i3 10100F işlemciye sahip bir sistem topladım temmuz ayında. Şu anda 4000TL param var. Sizce ocak ayında Intel, AMD ve NVIDIA'nın piyasaya süreceği ekran kartlarından birini alabilir miyim?
Newegg'e göz attım belki uyguna RTX 2060 vardır diye ama bulamadım. GTX 1650 ekran kartları da pek avantajlı değil fiyat olarak.
Bana bir tavsiyeniz olur mu ekran kartı konusunda?

4000 tl gece saat 2 ve 4 arası takib edin 1660 yakalarsın ama vergiler dahil 5000 veya 5500 bulabilirsiniz ama biraz şans işi

Ben sadece ASUS ROG STRIX combosuz olanını aldım EVGA'nın combosu PSU anakart değil ve ben sadece ekran kartını aldım nereden uydurdunuz anakart dediniz acaba EVGA anakart ile combo satılmıyor hayal mi kurdunuz😂😂

Bütçeniz nedir size yardımcı olayım.
Biraz zorlayıp 4500TL'ye çıkarabilirim ama daha fazlasına gücüm yetmez bir gelir kaynağım olmadığı için.

Biraz zorlayıp 4500TL'ye çıkarabilirim ama daha fazlasına gücüm yetmez bir gelir kaynağım olmadığı için.

RTX 2060 imkansız bu bütçe için maalesef. en iyi ihtimalin ikinci elde 1650 Super veya 5500 XT 4 GB kovalamak olur. Onlar da günü kurtaracak, güncel oyunlarda yüksek ayarlarda rahat oynamanı sağlayacak gayet hoş kartlar.

RTX 2060 imkansız bu bütçe için maalesef. en iyi ihtimalin ikinci elde 1650 Super veya 5500 XT 4 GB kovalamak olur. Onlar da günü kurtaracak, güncel oyunlarda yüksek ayarlarda rahat oynamanı sağlayacak gayet hoş kartlar.
Açıkcası ikinci el'de ağzım bir kez yandı o yüzden pek güvenemiyorum. Dediğiniz gibi RTX 2060 bu fiyat bandında bulmak neredeyse imkansız. Aslında ekonomi daha stabil bir hal alsa benim için en mantıklı şey ocak ayını beklemek olur ama malumunuz ocak ayı için beklentiler çok karamsar bir portre çiziyor. Yarın MB faiz indirim kararı alırsa dolar karşısında TL'nin değer kaybı devam edecek ki, beklentilerde bu yönde.
Hem stok sorunu hem de gelecek güncel ekran kartlarının piyasada rekabet oluşturacağına güvenerek bir nebzede olsa Intel'in 1650 ile rakip olacak ARC ekran kartlarının alınabilir seviyede olmasını umuyorum. 😊

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı