EVGA RTX 3080 XC3 alınır mı?

Voiljin

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,

Günlerdir uygun fiyatlı RTX 3080 bulamadığım için bütçeyi mecbur arttırdım.

Bu kapsamda en uygun fiyatlısı bu ürün => Evga RTX 3080 XC3

Tecrübeli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum, bildiğiniz gibi EVGA ile NVIDIA anlaşması geçtiğimiz günlerde sona erdi ve EVGA artık NVIDIA kart üretimini durdurdu, her ne kadar satılmaya devam edilen kartlara teknik destek vermeyi sürdüreceğini belirtmiş olsa da insan yine de düşünüyor.

Hem bu konu özelinde hem de kartın serisi olan XC3 göz önüne alındığında ve ürünü satan "Mooniletisim" göz önüne alındığında bu kart satın alınır mı?

Not: Allah'ını seven AMD kart önermesin.

Selam arkadaşlar,

Tecrübeli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum, bildiğiniz gibi EVGA ile NVIDIA anlaşması geçtiğimiz günlerde sona erdi ve EVGA artık NVIDIA kart üretimini durdurdu, her ne kadar satılmaya devam edilen kartlara teknik destek vermeyi sürdüreceğini belirtmiş olsa da insan yine de düşünüyor.

Hem bu konu özelinde hem de kartın serisi olan XC3 göz önüne alındığında ve ürünü satan "Mooniletisim" göz önüne alındığında bu kart satın alınır mı?

2.el daha uygun bence 2.ellere bakın derim.

Selam arkadaşlar,

Satıcı'nın hepsiburada olduğunu düşünüp bir an için heyecan yaptım..
Bu konuda sebeplik edemem ama fiyat iyi gibi. Ben 1 ay önce hepsiburadanın kendisinden 15k'ya msi suprim 3080 aldım, tavsiye ederim.

Ama senin yerinde olsam ne olduğunu bilmediğim satıcıdan almazdım.. ola ki sorun çıksa başın ağrır durur.

2.el daha uygun bence 2.ellere bakın derim.
Bizzat tanıdığım birisi olmadan 2.el almaya hiç yanaşamıyorum maalesef. Çok riskli değil mi sence de ?
Satıcı'nın hepsiburada olduğunu düşünüp bir an için heyecan yaptım..
Bu konuda sebeplik edemem ama fiyat iyi gibi. Ben 1 ay önce hepsiburadanın kendisinden 15k'ya msi suprim 3080 aldım, tavsiye ederim.

Ama senin yerinde olsam ne olduğunu bilmediğim satıcıdan almazdım.. ola ki sorun çıksa başın ağrır durur.
Tavsiye edersin de fiyatı ne kadar şuan ohooo :D Uygun bir fiyata tekrar düşse alacağım zaten ama düşmedi bir türlü

Bizzat tanıdığım birisi olmadan 2.el almaya hiç yanaşamıyorum maalesef. Çok riskli değil mi sence de?

Tavsiye edersin de fiyatı ne kadar şu an ohooo :D uygun bir fiyata tekrar düşse alacağım zaten ama düşmedi bir türlü.

3080 12 GB modelleri risksiz nedeni ise 2022 çıkışlı kartlar TR garantili bulup almak mantıklı.

Bizzat tanıdığım birisi olmadan 2.el almaya hiç yanaşamıyorum maalesef. Çok riskli değil mi sence de ?

Tavsiye edersin de fiyatı ne kadar şuan ohooo :D Uygun bir fiyata tekrar düşse alacağım zaten ama düşmedi bir türlü
Ben naçizane 2.el veya bilinmedik satıcı kesinlikle önermiyorum.
Kasım indirimleri sürüyor seneye bu rakamları da göremeyceğiz sanırım. amazon'a da bakın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı