Elektronik EVGA RTX 3090 25,999 TL!

@Merdo34 NVIDIA isterse RTX 5050'ye benim kartı tokatlatsın ileride helal olsun derim. Gerçek zamanlı kare yaratmayı ekran kartına eklemek nereden baksan devrimsel bir olay. Yani 3000 serisinde çok gömdüm bunları ama 4000 olmuş cidden. Trilyon dolarlık şirkete yakışır iş yapmışlar bu ne güzelliktir. Hayır hem görüntü muazzam hem de bir delay falan hissetmiyorsun, kaynakları da sömürmüyor. Çok acayip.

Gülmeye devam et. 8k oynatıyor 3090, 8k yı geçtim, 4k da bile ayarları yükseğe çektiğin zaman 3090, 4070 ti yi param parça ediyor. 4k oyunlarda bile yüksek çözünürlüklerde neredeyse 20 gb vramdan fazlası kullanılıyor. Çok komik, vede bilmişlik taslıyanlardansın. Malesef cahilsin...
8K'da 2020 öncesi oyunlarda bile 45 fps'i zar zor gören bir kart 3090. Ayrıca 8K cihazı olan kaç kişi var? 4K'da 3090 paramparça ediyormuş Frame Generation ve DLSS olmadan 4070 ti 3090 ile genel olarak aynı performansı gösteriyor hatta bir adım daha önde. FG ve DLSS 3.0 ile ne olur orasını sen düşün diyeceğim ama düşünme kabiliyetin pek gelişmemiş sanırım kendin cahil olduğun halde insanlara cahil demenden böyle yorumluyorum ve inanmayacağın için testleri de burada:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hiç bir teknoloji açık değil testlerde. Bu arada 4K'da 15+ VRAM kullanmıyor neredeyse hiç bir oyun. Testler de Low %1 ve Low %0.1'e bakarsın heralde de bir tık "cahil" olduğun için yine de söyleyeyim ben.

Altı üstü oyun oynayacaksınız yahu 25-30K bir karta para mı verilir?

Üçte biri fiyata 2.elde temiz bir RX6800/XT tarzı bir kart alıp uzun süre kafa rahat kullanın.

Altı üstü oyun oynayacaksınız yahu 25-30K bir karta para mı verilir?

Üçte biri fiyata 2.elde temiz bir RX6800/XT tarzı bir kart alıp uzun süre kafa rahat kullanın.

RX 6800 ile yıldızınız barıştı demek güzel güzel. 3060 Ti ile olmazdı o iş sevindim senin adına.

RX 6800 ile yıldızınız barıştı demek güzel güzel. 3060 Ti ile olmazdı o iş sevindim senin adına.
2.el fiyatı, performansı ve VRAM i ile şuan 6800 den daha iyi bir F/P kartı yok. 3060 Ti da çiçek gibi kart, kullandığım zamanlarda da çok memnun kalmıştım ama 8GB VRAM devri bitti artık o yüzden salmak lazım. Şuan da 10-12-16GB VRAM li kartlara ulaşabileceğin en ucuz marka AMD o yüzden genelde AMD öneriyorum ama üst seviyede misal 4080 alacak adama kalkıp da 7900XTX al demem.

Geri
Yukarı