Evi gözetleyen birinden endişelenmeli miyim?

Kusura bakmayın, nasıl bir konu başlığı bu? eve davet edip çay içecek haliniz yok herhalde. Gizlice fotoğrafını çekip polise verdiniz mi bu iş biter. Evimin altında olan dükkanı 3 kere soymaya çalıştılar. Plakayı aldım, çalıntı çıktı. Kamera takıldı dükkana fakat maskeli gözlerden anlaşılmıyor. 3.de zoom yaptım sürücüyü çektim. Tabii yazması basit. İnsan panik oluyor.

Kusura bakmayın, nasıl bir konu başlığı bu? Eve davet edip çay içecek haliniz yok herhalde. Gizlice fotoğrafını çekip polise verdiniz mi bu iş biter. Evimin altında olan dükkanı 3 kere soymaya çalıştılar. Plakayı aldım, çalıntı çıktı. Kamera takıldı dükkana fakat maskeli gözlerden anlaşılmıyor. 3.de Zoom yaptım sürücüyü çektim. Tabi yazması basit. İnsan panik oluyor.

Benim çözümü şu:
Polisi arayıp ne zaman gelebileceklerini öğreniyorum. İlçe emniyet bize 10 dakika uzaklıkta.
PCP tüfeğimi doğrultup rehin alıyorum.
Kaçarlarsa veya karşılık verirlerse
Kendilerine veya araçlarına sıkıyorum.

Benim çözümü şu:
Polisi arayıp ne zaman gelebileceklerini öğreniyorum. İlçe emniyet bize 10 dakika uzaklıkta.
PCP tüfeğimi doğrultup rehin alıyorum.
Kaçarlarsa veya karşılık verirlerse
Kendilerine veya araçlarına sıkıyorum.
O.. O öyle olmuyor hocam. Tutuklanan kişi siz olursunuz.

İster inan istersen inanma ama daha 6 gece evvel altımızda ki eczaneye girenleri yerde polise teslim ettim.
He tüfeği polise gösteriyorum o başka.
Ruhsat varsa sorun olmaz ama bu polis milletinden her şey beklenir.

Helal olsun aslan yürekli bir üyemiz daha!
Şaka maka cidden helal olsun kararlılığınız, azminiz beni hayran bıraktı. Takdire şayan bence.

Bence bu konuda yasaların ABD'deki gibi olması daha iyi olabilir. Gerçi bizim millet
Birbirini vurmaya başlayabilir ama bir çare lazım. Polis gelene kadar iş işten geçmiş oluyor.
Ayakları kırmak çok kolay aynısı 30 TL'ye sanayi de var kablo desen çıkar zaten. Allah düşmanımın başına vermesin. Sen çalış çabala araba al sonra onun farlarını kırıp çalsınlar.

Sırf bu sebepten abim seat almadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı