Coronavirüs için endişelenmeli miyiz?

Arkadaşlar az önce mucize Doktor'da izledim.
Önceden de virüsten haberim vardı.
Daha dünlerde virüs bulaşan kişi sayısı 2000 civarı ve can kaybı 30 civarı iken.

4 saat önce paylaşılan değerlerde.
7000 civarı bulaşan kişi ve 170 can kaybı olmuş.
Bu değerler beni biraz tırstı. Siz ne düşünüyorsunuz?
Destek ve morallerinizi bekliyorum 👍

Arkadaşlar ben daha önce korona virüsüne yakalandım maalesef ki çok kötü bir hastalık ağır geçirirseniz çok kötü oluyor o yüzden dışarı çıkmak sosyalleşmek gibi aktivitelerinizi minimuma indirin hiçbir şey sağlığınızdan daha önemli değil.

Evet.

Twitter'da #VirüsCovidDeğilCehape diye tag açmışlar. Bilemiyoruz.
PDKWKDKFKKEFKJWPDKFIKEKRFOKRROVJRKEOFMEPFKKFPEKFDLEPRKFOEKEOFKEOFODKEOFKFKEKROFOEKFOFKRKEPFKRPDKEOFKRKFORNEOFKEOEKFMRKFOEKRKFOEKFOKRFOKFRLDKFKRODKRKFORKFOEKFKROEMFOEKEOFKRODRKDKORKROFEKEODKKEKRDKELEKFRMLEFKFKEKFKKRKDFKEODKRKRLK

Arkadaşlar, az önce Mucize Doktor'da izledim. Önceden de virüsten haberim vardı.
Daha dünlerde, virüs bulaşan kişi sayısı 2000 civarı ve can kaybı 30 civarı iken; 4 saat önce paylaşılan değerlerde 7000 civarı bulaşan kişi ve 170 can kaybı olmuş.

Bu değerler beni biraz korkuttu. Siz ne düşünüyorsunuz?
Yaşıyo musun dayı? Ses ver :D

Arkadaşlar, az önce Mucize Doktor'da izledim. Önceden de virüsten haberim vardı.
Daha dünlerde, virüs bulaşan kişi sayısı 2000 civarı ve can kaybı 30 civarı iken; 4 saat önce paylaşılan değerlerde 7000 civarı bulaşan kişi ve 170 can kaybı olmuş.

Bu değerler beni biraz korkuttu. Siz ne düşünüyorsunuz?
Tabii endişelenmezsek şımarırız bitmez pandemi ⚔️

Ben hafif denecek düzeyde geçirdim, ilk belirtiler boğaz ağrısı ve tat-koku kaybı oldu. Pozitif olduğum ilk gün boğaz ağrısı çok şiddetliydi verdikleri ilacı kullandığım gibi ertesi gün geçti ağrı falan kalmadı. Şu an 2 aydan fazla oldu karantina biteli ama hala tat alamıyorum. Yavaş yavaş gelmeye başladı tat duyum, koku duyum düzeldi. Yani diyeceğim o ki, hafif geçirmek bile sıkıntılı illaki hasar bırakıyor sizde.

Hocam, ciddiye almamız kesinlikle gerekli çünkü sen dikkat etmezsen ben dikkat etmezsem hem sen hem ben hasta oluruz bunu topluluk halinde düşünürsek vay halimize insanlar dikkate almamaya başladılar para alıp verme gibi durumlarda sürekli eldiveni değiştiriyorum yanımda yoksa dezenfektan sıkıyorum ama insanlar herkes olmamak üzere bunu garip bir şey olarak görüyorlar asıl doğru olanı ben yapmıyor muyum? Yoksa fazla mı abartıyorum onu ben de bilmiyorum ama şu ana kadar virüs kapmadıysam bir faydası var diye düşünüyorum o yüzden siz siz olun maskenizi takın, sosyal mesafenizi koruyun, ellerinizi temiz tutmaya bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı