Evimin elektriğinde bilgisayar kendini kapatıyor

İsmailcitak1

Hectopat
Yer
Karatas
Daha fazla  
Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu bilmiyorum ama benim ilginç bir problemim var. Bilgisayarım arkadaşımın evine götürüp denediğimde sorunsuz çalışırken kendi evime getirdiğimde bir süre sonra yük altında kendini kapatıyor ve 5 dakika sonra tekrar açıyor. 5 dakika geçmeden hiçbir müdahalede bulunamıyorum açma düğmesine bassam bile çalışmıyor. Sadece yük altında yapıyor bunu ve arkadaşımın evinde sorunsuz çalışırken sadece bizim evde böyle bir sorun oluyor. Acaba neden? Not: Kesintisiz güç kaynağına sahibim.

Farklı prizde de denendi sonuç aynı... Yarın elektrikçi gelecek sonuçları buraya yazacağım.
Elektrikçi geldi. Voltaj değerleri normal çıktı ama sorun devam etmekte konu güncel..
1 sene sonra gelen düzenleme: sorun güç kaynağından kaynaklanıyormuş konuyu hortlatmak istemezdim fakat diğer arkadaşlara yardımcı olmak adına yazıyorum. 80+ olmasına güvenmeyin başka sağlam bir psu ile güzel bir strest testine sokmayı deneyin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı