Evkur'dan bilgisayar almak

Kardeşim tefecilerden bir şey alınır mı?

İlk başta araştırmadım o yüzden böyle bir hata yaptım.
Elektronik nereden alırsan al başta biraz şans işidir, nasıl gelecek bilemeyiz tabii ama evkur yani malum. Özellikleri ne peki?

R5 3500X, GTX 1660 Super, 16 GB 3200 MHz RAM, 75 Hz 1 ms monitör.
Her insanda aynı olacak diye bir şey yok ki. Bekleyin belki şansınız yaver gider hemencecik alırsınız bilgisayarınızı. Acele işe şeytan karışır sabır biraz.

İnternetteki yorumları okuyunca biraz tedirgin oldum PC toplamayı ben 2 yıldır bekliyordum :D.
Keşke almadan önce buraya sorsaydınız.

Aklıma gelmedi o anki heyecanla gelse soracaktım.
Öncelikle geçmiş olsun, canım dostum şimdi pandemi süreci olduğundan dolayı bütün mağazalar böyle yapıyor. Güzel gelsin geç gelsin diyerek beklemeni tavsiye ederim ve ileride bilgisayarının parçalarını yenileyince evkur yerine Vatan'ı tavsiye ederim. Kolay gelsin, iyi günler dilerim.

Çok haklısın bekliyorum inşallah söylediğin gibi gelir teşekkürler, iyi günler.
Keşke onun yerine paranız oldukça parçaları alsaydın. Şimdi Allah bilir size ne vermişlerdir.

GTX 1660 Super, R5 3500X, 16 GB 3200 MHz RAM, 75 Hz 1 ms monitör.
Hemen iade edin. Evkur yasal tefeci.

Aga keşke öyle bir şansım olsa da İtopya'dan toplasam ama yok mecbur kaldım.
Kendinize bir bilgisayar alırken birer bilgisayar da devlete ve Evkur'a almanız dışında sorun gözükmüyor.

Çok doğru fiyatlar felaket derecede yüksek.
Allah yardımcınız olsun hocam.

Teşekkürler.
PC'nin linkini atabilir misiniz?

Hocam öncelikle şunu söyliyeyim bugüne kadar evkura 30-40 bin TL'ye yakın borç ödedim tabii aldığım ürünlerin borcu. Buna telefon, monitör, kasa, kart, SSD, kulaklık bir sürü ürün dahil. Hiçbir sorun yaşamadım ve hiçbir ürün defolu, sorunlu veya vuruk kırık gelmedi için rahat olsun o konuda. Gecikme süresi yalnız tuaf geldi ben bu güne kadar ne aldıysam 3-5 gün içinde elime ulaşmış oldu ama ben hep mağazadan gidip kendim aldım. Bir de bazı arkadaşlar tefeci demiş o biraz doğru maalesef ama şöyle doğru bazı markalara çok fazla faiz geçiriyorlar. Örnek olarak bir ASUS monitöre 12 ay taksitle 800 faiz koyuyorlarsa bir Acer, HP, Dell vb farklı marka ürünlere 150-200 TL faiz koyuyorlar bunu bende anlamadım ama her ürünün Faiz'i markaya göre değişiyor.

Senin sayende biraz rahatladım çok teşekkürler defolu ürün gelmesi beni korkutuyordu öyle bir durum yoksa tercih edilir yarın müşteri hizmetlerini arayıp ne zaman geleceği hakkında bilgi alacağım.
Şimdiye kadar aldığım hiçbir üründe sorun yaşamadım. Sonuçta adamlar üretici değil sana gelen Mali veriyorlar. Bir de hangi site için bakarsan bak iyi yorum göremezsin çünkü alışverişi düzgün çıkan biri neden yazma gereği duysun. Sorun çıkanlar yazıyor işte.

Günümüz için evkur bile mantıklı artık. En azından parçayı aldıktan sonra ne kadar ödeyeceğini biliyorsun ama dövizin ne kadar artacağı belli değil. Şu an 12 taksitle Vatan'dan ekran kartı ve monitör aldım yaklaşık 450 TL faiz ödeyeceğim ama bu iki parça rahat 700-800 TL arttı ve artmaya devam ediyor.

O yüzden aldım ben de dolar bir anda fırlıyor sonra iyice artıyor fiyatlar ödeyeceğim miktar belli olsun sabit kalsın.
Hep bunları söylüyoruz hata yapmayın ve kazıkçıların olduğunu söylüyoruz ama sizin bu lafınız yok mu?

Ben internetteki forumlara, sitelere bakmadım o an çok heyecanlıydım bunu düşünemedim.
Sistemi yazmazsanız ve fiyatını da yazmazsınız yapabileceğimiz bir yorum yok.

Evkur'dan bilgisayar alacağıma gider o paraya 2.el toplarım topladımda.

Arkadaş çok üstüne gitmemizden korkuyor herhalde.

Yazım hatasından dolayı ceza yedim fotoğraf kanıtı.
Özellikler nedir?

GTX 1660 Super, R5 3500X, 16 GB 3200 MHz RAM.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,9 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
İlk başta araştırmadım o yüzden böyle bir hata yaptım.

R5 3500X, GTX 1660 Super, 16 GB 3200 MHz RAM, 75 Hz 1 ms monitör.

İnternetteki yorumları okuyunca biraz tedirgin oldum PC toplamayı ben 2 yıldır bekliyordum :D.

Aklıma gelmedi o anki heyecanla gelse soracaktım.

Çok haklısın bekliyorum inşallah söylediğin gibi gelir teşekkürler, iyi günler.

GTX 1660 Super, R5 3500X, 16 GB 3200 MHz RAM, 75 Hz 1 ms monitör.

Aga keşke öyle bir şansım olsa da İtopya'dan toplasam ama yok mecbur kaldım.

Çok doğru fiyatlar felaket derecede yüksek.

Teşekkürler.

Senin sayende biraz rahatladım çok teşekkürler defolu ürün gelmesi beni korkutuyordu öyle bir durum yoksa tercih edilir yarın müşteri hizmetlerini arayıp ne zaman geleceği hakkında bilgi alacağım.

O yüzden aldım ben de dolar bir anda fırlıyor sonra iyice artıyor fiyatlar ödeyeceğim miktar belli olsun sabit kalsın.

Ben internetteki forumlara, sitelere bakmadım o an çok heyecanlıydım bunu düşünemedim.

Yazım hatasından dolayı ceza yedim fotoğraf kanıtı.

GTX 1660 Super, R5 3500X, 16 GB 3200 MHz RAM.
Güzel kazık hocam acilen iptal etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı