Evkur'dan bilgisayar almak

Hangi şehirde yaşıyor arkadaş bilmiyorum ama Vatan Bilgisayar'dan daha ucuza alabilir çok daha iyilerini.

Ankara'da yaşıyorum. Kredi kartı sorun olduğu için Vatan Bilgisayar'dan alamadım ayrıca iptal edersem alamayacağım o yüzden iptal etmiyorum.
Evkurdan piyasanın 1000 TL altına laptop aldım tam 21 gün bekledim.

Benim bu hafta geliyor 2 gün önce müşteri hizmetleri ile konuştum tedarik sürecinde olduğunu bir sorun çıkmazsa 5 gün içinde gönderileceğini söyledi.

Ankara'da yaşıyorum. Kredi kartı sorun olduğu için Vatan Bilgisayar'dan alamadım ayrıca iptal edersem alamayacağım o yüzden iptal etmiyorum.

Benim bu hafta geliyor 2 gün önce müşteri hizmetleri ile konuştum tedarik sürecinde olduğunu bir sorun çıkmazsa 5 gün içinde gönderileceğini söyledi.
Vatan bilgisiyarda kredi kartı ile çekiyor fark binmiyor ayrıca, 6taksit mevzusunuda bankanızla konuşursanız 12yapıyorlar diye biliyorum.

Ayrıca Ankara'dan uçak ile İstanbul'a gidip alıp orada bir gün otelde kalsanız bile daha ucuza gelecektir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı