Evkur'dan laptop alınır mı?

Performansı hakkında bilgi verebilir misiniz? Ayrıca nereden aldınız?
Performansından memnunum. Bazı yerlerde darboğaz varmış gibi ama emin olamadım. Evkur'dan aldım. Taksit için tüm gelir, mülk bilgilerinizi giriyorsunuz.

Al oku dostum şunları son bir aydır sadece benim yaşadıklarım bunlar. Daha kaç kişi var dersen Şikayetimvar.com sitesine gir bak:) Yine alırım dersen sana kalmış gerisi:)

Sonuna kadar oku ama konuyu en son yaptıkları ve aramızda geçen konuşma beni benden aldı🤣

Herkese merhaba, arkadaşlar. Öncelikle linkini bıraktığım laptop nasıldır? Bunun hakkındaki düşüncelerinizi belirtebilirseniz sevinirim. Ayrıca Evkur'dan alışveriş yapmak güvenilir midir? Alışveriş yapan arkadaşlar olumlu olumsuz yönlerini belirtebilir mi? Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Technopat'ta bu laptopun incelemesi yapıldı ve 7000 TL gibi bir fiyata alındığı söylendi. 7000 TL'de indirim olduğu halde ve şu an güncel fiyatı 6400 TL olarak görünüyor sizce sebebi nedir?
Link:Acer NH.Q6ZEY.004 Nitro Amd Ryzen 7 3750H-2.3Ghz İşlemci 16Gb Ram 1Tb Hdd+128Gb Sdd GTX1650 4Gb Ekran Kartı 15.6" Linux İşletim Sistemli Siyah Dizüstü Bilgisayar.

Alınmaz.

Geri
Yukarı