Evkur'un E-Devlet Şifresi İstemesi

E-Devlet şifre istemesi mi? Sakın böyle bir hatayı düşmeyin, arayanların onların olduğundan eminseniz şikayet edin. Ne demek E-Devlet şifresi verin. Araştırmak istiyorsan araştırırsın.

Bunun yanında Evkur'dan neden ürün aldığınızı anlamadım.

Eğer E-Devlet şifresini vermezsen istiyorsan almayabilirsiniz diyecekler. Orada baktıkları tek şey senin adına haciz dosyası var mı borcun var mı yok mu ona bakıyorlar.

Hocam evkur 5000 düzeyine satılan şeyi 7000 düzeyinde satıyor, kredi çeksen emin ol daha ucuza gelir. Bence evkura bulaşma, emsali ürünlerin çok daha üstü fiyatları çekiyorlar.
Fiyat olarak iyiydi diyebilirim aldığım fiyattan memnunum aslında. Faiz ise normal bir bankanın ki kadardı. Fiyat konusunda ekstrem bir durum yoktu.

2019 yılındada "evkur" dan alışveriş yapmakta ne bileyim?
Size tavsiyem mümkün mertebe internetten alışveriş yapın. Ya da en azından bilindik mağazalardan alın ne alacaksanız.
Peşin para olsa niye evkurdan alalımki? :D

Bundan 5 gün önce kredi kartımın olmaması sebebiyle Evkur' dan leptop aldım. Her şey tamam 3 gün içinde ürününüzü alabilirsiniz dendi. Aradığımda siparişiniz onaylanmadı pazar pazartesi gibi ürünü teslim alabilirsiniz dendi. Ve bugün aradılar E- Devlet şifreniz gerekli yoksa ürünü onaylayamayız dendi. Devletin bile aldıktan sonra değiştirin dediği bu kadar önemli bir bilgiyi şahsen vermek istemiyorum. Bunu istemeye hakları var mı? Tüketici Hakem Heyetine başvursam bir faydası olur mu? Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar bana yardım ederse çok sevinirim. Teşekkürler.

E-devlet şifresini direkt istemiyorlar. Orada giriş yapıyorsun, hesabını inceliyorlar. Şubeye gitmen gerekiyor yani. Şifreni verme sakın.

Arkadaşlar hepinize vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkürler. Yarın benim gözetimim altında olursa eğer E-Devlet şifremi girmeyi kabul edeceğim. Kabul etmezlerse Tüketici Hakem Heyetine gitmeyi ve siparişimi iptal ettirmeyi düşünüyorum.
Soran arkadaşlar için topluca bir açıklama yapmam gerekirse. Acer Nitro 5' in (tam kodunu hatırlamıyorum) Ryzen 7' li ve Rx 560x gpu' lu versiyonunu aldım. Ben aldıktan hemen sonra fiyatı zamlandı fakat benim aldığım sırada intarnetteki ile aynı fiyata satılıyordu. Faiz oranıda çok fazla değildi. Peşin para ve kredi kartı imkanım olmadığı ve daha önce ki alışverişlerimde bir sorun çıkarmadıkları için orayı tercih ettim. Bilginize.

Yerinizde olsam kendi gozetimimde bile olsa bana ait birçok bilginin bulunduğu bir yerin şifresini vermezdim. Şifrenin girildiği bilgisayardan şifrenizi erişmeleri çok zor değil. Herşey bir yana kimsenin hangi amaçla olursa olsun şifrenizi isteme hakkı yok. Kasiyerler bile kart şifresi girilirken kafasını cevirir, bıraksınlar bu işleri.

Peşin para olsa niye evkurdan alalımki? :D
Ne alakası var ki? Sonuç olarak her halükarda aldığın ürünün parasını ödeyeceksin. Ha 3 ay parça parça ödemişsin ki Evkur tarzı yerler çok fiyat bindiriyor taksitle yapılan alışverişlerde. Ha 3 ay sabredip alacağın ürünü peşin paraya almışsın. Neyse tercih meselesi tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı