EVO X ne işe yarıyor?

Emrah Kaya o7

Centipat
Daha fazla  
Cihazım Redmi Note 10 6/128 ve oyunlarda telefonu hızlandırdığını söyledikleri için cihaza evox kurdum ama pek bir işe yaradığını görmedim. Oyunlarda FPS sınırını kaldırıyor ama telefonun normal FPS'ine dokunmuyor o hep 60'ta kalıyor. Cidden işe yarayan bir ROM söyler misiniz veya da EVO X te hangi ayarı yapmam gerek?

Caf based ROM'lar oluyor onu dene. Ya da cherishos var cihazı pixel cihaz olarak gösterip FPS kilidini kaldırıyor.

Zaten FPS kilidi yok ama oyunlarda 90/120 falan seçsem bile telefon FPS'i 60 üstü olmadığı için FPS kilitlerini kaldırmak ne işime yarayacak onu anlamıyorum.

Cihazınız için varsa corvusos deneyebilirsiniz.

Evox, corvus, pixel, lineage falan hepsi birbirinin laciverti gibi geliyor. Şu sıralar esterOS diye bir şey gördüm ama onu da bulamıyorum.

Custom ROM'lar arası öyle farklar bulunmaz zaten. Şu ROM'a geçeyim, FPS'im artsın diyemeyiz. Artsa bile 1-2 falan artar yani. Telefon hızını biraz artırmak için isterseniz Speed Boost modülünü deneyebilirsiniz. Bu da pek bir artış sağlamaz ama az da olsa bir şeyler sağlıyor.

Custom ROM'lar arası öyle farklar bulunmaz zaten. Şu ROM'a geçeyim, FPS'im artsın diyemeyiz. Artsa bile 1-2 falan artar yani. Telefon hızını biraz artırmak için isterseniz Speed Boost modülünü deneyebilirsiniz. Bu da pek bir artış sağlamaz ama az da olsa bir şeyler sağlıyor.

Peki anladım. Ben bu ROM'ları araştırırken esteros diye bir şeye denk geldim ve bayağı hoşuma gitti videoları ama internette her aratmama o değil de bir tane İtalyan gay filmi çıkıyordu. Bulmama yardım edebilir misiniz?

Screenshot_20230425-184357_TikTok.png

Yeni konular

Geri
Yukarı