Custom ROM Evolution X projesi bitti!

YZBruh

Decipat
Makaleler
9
Başlıkta ne ise... Resmi olarak yapılan İngilizce açıklama:

I would like to thank all of you for an almost 5 year run. I can no longer take the harassment and doxxing and a personal attacks among other people who continue to hate and ridicule this Free project. This is not a job. It was a hobby for me. But the internet is a really bad place. And I choose my peace over all this. Farewell and thank you,

Resmi depolar arşivlendi... Göz atabilirsiniz.

Sizce Evolution X nasıl bir ROM'du? Sonlanması Android dünyasında ciddi bir kayıp mı?

-GÜNCELLEME-
Şimdilik de olsa depolar arşivden kalktı. Resmi İngilizce açıklama:

I'm un-archiving the organization at the moment. The immense amount of support is amazing and I can finally see the community's full potential. Kindly put it into good use. We'll fight against whatever evil is trying to kill us.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 sene önce kurmuştum telefonuma. Durduk yere Bluetooth açılıp kapanmaya başlamıştı. Ne kadar çözmeye çalışsam da çözememiştim. İyi olmuş.

İyi mi olmuş? Böyle hatalar her ROM'da olabilir, güncelleme ile düzeltilir. Ben 1 aydır bu ROM'dayım, kullandığım en iyi ROM(du).

:) (konuya eklemişsiniz sonradan gördüm)
Screenshot_20240218-215146_Telegram.png

1 saat 17 dakikadır EvoX Android 14 inşası için repo çekiyorum bilgisayara. Hiç Build'e başlamadan silsem mi acaba 😃

Bir sürü depoyu fetch etmiyordu zaten, bir şey olduğu belliydi.

rm -rf EvoX_dipper

Başlıkta ne ise... Resmi olarak yapılan İngilizce açıklama:

I would like to thank all of you for an almost 5 year run. I can no longer take the harassment and doxxing and a personal attacks among other people who continue to hate and ridicule this Free project. This is not a job. It was a hobby for me. But the internet is a really bad place. And I choose my peace over all this. Farewell and thank you,

Resmi depolar arşivlendi... Göz atabilirsiniz.

Sizce Evolution X nasıl bir ROM'du? Sonlanması Android dünyasında ciddi bir kayıp mı?

-GÜNCELLEME-
Şimdilik de olsa depolar arşivden kalktı. Resmi İngilizce açıklama:

I'm un-archiving the organization at the moment. The immense amount of support is amazing and I can finally see the community's full potential. Kindly put it into good use. We'll fight against whatever evil is trying to kill us.
Gerçek bir (g)old olacak bence.
Her ne kadar kurmaya çalışırken telefonu brick etsemde sonuçta benim hatamdı.

Yaşasın CrDroid.

2 sene önce kurmuştum telefonuma. Durduk yere Bluetooth açılıp kapanmaya başlamıştı. Ne kadar çözmeye çalışsam da çözememiştim. İyi olmuş.
Sonuçta orjinal resmi olarak desteklenen bir yazılım değildi .
Ayrıca cihazdan cihaza performans değişebilir.
İyi olmuş demenizi de anlayamadım kurma olsun bitsin.

1 saat 17 dakikadır EvoX Android 14 inşası için repo çekiyorum bilgisayara. Hiç Build'e başlamadan silsem mi acaba 😃

Bir sürü depoyu fetch etmiyordu zaten, bir şey olduğu belliydi.

rm -rf EvoX_dipper
Bende android 14 beta kuracaktım ki bu haberi gördüm hocam :(
Keşke şöyle zeki rom derlemeden anlayan biri olsa da cihazıma CrDroid devoloper olsa...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı