Evrimin var olduğuna dair kanıtlar var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evrim bir teori paralel evrenlere inanmayan bir insan ne kadar cahilse (sözde evrime) evrime inanmayan bir insan o kadar cahildir.
Allah aşkına virgül kullanın. Olayın paralel evrenler ile ne alakası var? Cahil olduğunuzu az çok anlamıştım ama bu kadarına pes. Alakasız benzetmeler ile sözde küçük düşürüyorsunuz. Konuyu kilitlemek sizin için en doğrusu olacaktır. O kadar kanıt attık, tartıştık ama inanmamakta ısrarcısınız. Dediklerimi(zi) ve kanıtları es geçeceksiniz konu açmayın.

Son düzenleme:
Sanırım evrime inanmadığım için gözünüzde cahil ve yobaz bir insan imajı oluşturdum sözüm bu kadar.

Konu trol değil.

Hayır onun için değil. Evrim neden şimdi olmuyor diye soru sorup ya da o kadar makale okudum, araştırdım deyip yine inanmamanız komik. Bakın bu da evrimsel bir süreç bence 😅

Önündeki 2 asayfayı okuyamayan, okusa dahi anlamayan insan cahil değil midir? Kendimi bir şey sandığım yok ama görünen köy de kılavuz istemiyor yani.

Allah aşkına virgül kullanın. Olayın paralel evrenler ile ne alakası var? Cahil olduğunuzu az çok anlamıştım ama bu kadarına pes. Alakasız benzetmeler ile sözde küçük düşünüyorsunuz. Konuyu kilitlemek sizin için en doğrusu olacaktır. O kadar kanıt attık, tartıştık ama inanmakta ısrarcısınız. Dediklerimi(zi) ve kanıtları es geçeceksiniz konu açmayın.
Mantıklı kanıt atın ayrıca paralel evrenlerde bir teori olduğu için oradan örnek verdim.

Dostum evrim sadece bir teori.
Teorinin, hipotezin tam anlamı ile ne olduğunu bilmediğini görüyorum. Trollük yaptığını ve ard niyetli olduğunu anladığım için ignore listeme ekliyorum.

Evrim teorisini "destekleyen" bu kadar çok bilimsel yayın varken, canlıların çeşitlenmesini açıklayacak elimizde "bilimsel" başka bir şey yokken; "Evrimin kanıtı var mı?" lafı gerçekten cahilce bir yaklaşım.

Evrim hatalıdır diyip arkasını doldurabilirsin, "şu şu şu" yayınlar evrimi çürütüyor ahanda diyebilirsin, bunların hepsine okeyim. Ancak "Evrimi kanıtı vardır tabiki" dendiğinde allerji göstermek ard niyettir dostum.

Mantıklı kanıt atın ayrıca paralel evrenlerde bir teori olduğu için oradan örnek verdim.
Teorinin sözlük anlamına bak. Paralel evren sadece sözde vardır. Herhangi bir kanıtı yoktur.

1000 tane kanıt attık. Okumadınız mı?

Delinin biri kuyuya taş atmış olayına döndü iyice. Deliden ziyade troll gerçi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı