Evrimin var olduğuna dair kanıtlar var mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sorun çok sizde de değil eğitim yok.
Beni eğitimsiz olarak görmenize ne demeli? Hayatınızda hiç görmediğiniz bir insanın eğitim düzeyini bilemezsiniz ayrıca ben evrimin nasıl bir şey olduğunu biliyorum ama mantığa yatkın gelmiyor.

Osmanlı devleti'nde bile sanırım arşivlerinde evrimle ilgili bir eser bile varmış. İsmi tekamül olması lazım bir ara yorumlarda görmüştüm. Sorun çok sizde de değil eğitim yok. En çok üzüldüğüm şeydir evrimi ders olarak görememek. Neden müfredattan kaldırdılar hiçbir fikrim yok. Çocukları dindar yapmaya çalışıyorlar işte ama hata yapıyorlar.

Dünya'da sadece 2 ülkede okullarda evrim öğretilmiyor, Türkiye ve Suudi Arabistan :d

Evrim varsa neden devam etmiyor? Maymunlar neden hala insan olmuyor gibi sorulara cevap arıyorum. Evrimciler bence evrim saçma bir teori.
Gülen emoji atacağınıza yanıt verin.
1- Evrim anında olan bir şey değildir. 3-5 ay süren Evrim türleri Mikro Evrim olarak geçer. Örnek olarak Korona Virüs :) Mikro Evrim küçük Evrim diyebiliriz.
Makro Evrim ise fiziksel özelliklerini değiştiren Evrim diyebiliriz. Kısa anlattım uzun anlatsam da anlamayacaksın zaten.
Beni eğitimsiz olarak görmenize ne demeli? Hayatınızda hiç görmediğiniz bir insanın eğitim düzeyini bilemezsiniz ayrıca ben evrimin nasıl bir şey olduğunu biliyorum ama mantığa yatkın gelmiyor.
Maymunun İnsan olabilmesi için bulunduğu ortamın uygun olması ve milyonlarca yıl geçmesi gerekir.

1- Evrim anında olan bir şey değildir. 3-5 ay süren Evrim türleri Mikro Evrim olarak geçer. Örnek olarak Korona Virüs :) Mikro Evrim küçük Evrim diyebiliriz.
Makro Evrim ise fiziksel özelliklerini değiştiren Evrim diyebiliriz. Kısa anlattım uzun anlatsam da anlamayacaksın zaten.
Dostum ben sadece mikroskobik canlıların evrimine inanırım.

Sana bir sürü kanıt atarım sende bana Evrimin olmadığını kanıtla, ne dersin? Öyle çıkıp "Evrim yok egeggeg" demeye benzemez.
Dostum ben sadece mikroskobik canlıların evrimine inanırım.
Mikroskop Evrimi varsa Makro Evrime'de vardır. Kendinle çelişiyorsun.

Yani o cümleden bunu mu çıkardınız? Evrim neden hemen olmuyor diye soru soruyorsunuz şimdi siz eğitimli misiniz? Bende dahil ülkedeki neredeyse herkes eğitimsiz çünkü gerçekler öğretilmiyor. Ayrıca nasıl mantıksız geliyor anlamadım. Ben Efe Aydal, Evrim Ağacı ve birkaç videoya göz atıp baktıktan sonra gayet mantıklı geldi.

Ben daha hiç ateş yakan basit el aletlerini yapan bir maymun görmedim, duymadım kanıtı yoktur maymun olmamız imkansız çünkü maymunların kas gücü insanlara göre yaklaşık 2.5 kat güçlüdür ve insan evrimleşseydi bu kaslı yapı devam ederdi ama şimdi genellikle kas gücü az. Onun dışında benim inandığım din olan İslam dininde evrim olmadığı gayet net bir şekilde anlatılıyor en basit örneği Hz. Havva'nın Hz. Adem'in kaburga kemiğinden yaratıldığı yazıyor.
Kutsal kitaplar ile Evrim çürütülemez. Evrim kademe kademe gerçekleşir. Bizden önceki maymun türlerine bakabilirsin.

Evrimi maymundan ibaret görenlere sinir oluyorum.

Yani o cümleden bunu mu çıkardınız? Evrim neden hemen olmuyor diye soru soruyorsunuz şimdi siz eğitimli misiniz? Bende dahil ülkedeki neredeyse herkes eğitimsiz çünkü gerçekler öğretilmiyor. Ayrıca nasıl mantıksız geliyor anlamadım. Ben Efe Aydal, Evrim Ağacı ve birkaç videoya göz atıp baktıktan sonra gayet mantıklı geldi.
Söylediklerinizden yalnızca bu çıkarılabilirdi. Süslü sözler kullanarak haklı gibi davranıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı