Evshop 34 bin TL PS5 fiyatı

oguzhan0

Hectopat
Daha fazla  
Allah aşkına bu nasıl bir fiyattır? Zaten devlet sağlam geçiriyor bir de bunlar çıktı.
Gerçekten merak ediyorum buralardan bir şey satın alan var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230222-150314_Brave.png
    Screenshot_20230222-150314_Brave.png
    144,1 KB · Görüntüleme: 109
Serbest piyasa. Pandemi başlangıcında 1800-2300 bandındaki PS4 Pro fiyatları 7000 liralara kadar yükselmişti. Yapacak bir şey yok.

Hocam ne yazık ki serbest piyasa fakat devlet denetlemiyor mu bunları ya da bunları denetleyen bir kurum vs yok mu? Tamam istemeyen almaz mantığı var, doğru fakat gerçekten bu bildiğin dolandırıcılık.

Serbest piyasa. Pandemi başlangıcında 1800-2300 bandındaki PS4 Pro fiyatları 7000 liralara kadar yükselmişti. Yapacak bir şey yok.

@oguzhan0 Devletin denetim organı düzgün çalışmıyor ki. Marketlerin fahiş fiyatlarına ceza yağdıracağız dedikleri zaman kaşar peynirin kilosu 50 liraydı, şimdi 140 lirayı geçmiştir.

İnsanımızda eğitim ve ahlak seviyesi dibi gördüğünden dolayı da mahkumuz bu yaşananlara.

Hocam ne yazık ki serbest piyasa fakat devlet denetlemiyor mu bunları ya da bunları denetleyen bir kurum vs yok mu? Tamam istemeyen almaz mantığı var, doğru fakat gerçekten bu bildiğin dolandırıcılık.
Yok hocam, öyle bir kanun yok diye biliyorum.

@oguzhan0 devletin denetim organı düzgün çalışmıyor ki. Marketlerin fahiş fiyatlarına ceza yağdıracağız dedikleri zaman kaşar peynirin kilosu 50 liraydı, şimdi 140 lirayı geçmiştir.

İnsanımızda eğitim ve ahlak seviyesi dibi gördüğünden dolayı da mahkumuz bu yaşananlara.

Yazık vallahi, diyecek söz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı