Excalibur 200 Hz herhangi bir uygulama veya sekme açarken beyaz olup sönüyor

DenizUmut0732

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monitör
Excalibur 200 HZ
Merhaba arkadaşlar monitörümden kaynaklı bir sorun mu anlamadım ama herhangi bir uygulama veya googlede sekme açarken ekran yanıp sönüyor alt tarafa fotoğraf da bıraktım yardımcı olursanız sevinirim.

NOT: Kameradan dolayı bembeyaz olmamış ama hafif beyazlık var orda dikkatlice bakarsanız ilk açarken oluyor bu sonrasında düzeliyor.

IMG_20240411_234527.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hdmi/dp kablo kaynaklı olabilir farklı kabloyla denediyseniz bu monitörde kronik sorunlar bunlar, yenileme hızını düşürerek deneyin bir de.

Sürücülerin güncel mi? Baska bir kabloyla denedin mi? Monitörün paneli kalitesiz, ondan kaynaklı yapıyordur bu sorunu.
Hepsi güncel para çöpe gitti ozaman bizim ya

Sürücülerin güncel mi? Baska bir kabloyla denedin mi? Monitörün paneli kalitesiz, ondan kaynaklı yapıyordur bu sorunu.
Biseylerin ters gittiğini anladım keşke değiştireydim ya

Hepsi güncel para çöpe gitti ozaman bizim ya

Biseylerin ters gittiğini anladım keşke değiştireydim ya
Babamda zaten alamaz artık monitör bunu zor aldırdım idare edicez artık napalım

Sırayla düşürüp deneyin, sorun devam ederse farklı kabloyla deneyin düzelmezse iade edin o fiyat aralığında daha iyi monitörler var.
İade edemem artık maalesef 3 ay oldu alalı

Sırayla düşürüp deneyin, sorun devam ederse farklı kabloyla deneyin düzelmezse iade edin o fiyat aralığında daha iyi monitörler var.
Evet şimdi hatırladım ekran kartı denerken abi monitör için dp kabloyla kullanırsan güzel olur demişti

Yeni konular

Geri
Yukarı