Excalibur G770 açılmıyor

HilalK

Zeptopat
Daha fazla  
Meslek
E-Ticaret ve Dijital Pazarlama
6 ay önce aldığım Excalibur laptop çalışırken kendiliğinden kapandı ve tekrar açılmıyor. Sadece güç ışığı var, hard disk ışığı yanmıyor. Teknik destek ekibini aradığımda sadece aç kapa yap dediler sonra servise gönder dediler. Yaşadığım şehirde yetkili servis yok ve yetiştirmem gereken işlerim var. Ne yapmalıyım?

Ben de bundan 2 yıl önce 15 bin TL vermiştim zor kurtardım paramı teknik servisleri ve müşteri hizmetleri de rezalet ötesi bir firma aklıma geldikçe sinirleniyorum. Sizin minimum 2 yıl garantiniz vardır tüketici heyetine başvurabilirsiniz cihaz yenilense bile ısı ve performans testlerini yapın genellikle cihazlarının çoğu sıkıntılı oluyor malzeme kalitesi vs.
Gerçekten aşırı rezaletmiş ilk elden deneyimlemiş oldum.
En sıkıntılı olan şey de yaşadığım şehirde yetkili servis olmadığını söylemeleri açıkçası. Günlerce servise gidip gelmesini beklerken işimin aksayacak olması sinirlerimi geriyor.

Artı -1 Eksi
Gerçekten aşırı rezaletmiş ilk elden deneyimlemiş oldum.
En sıkıntılı olan şey de yaşadığım şehirde yetkili servis olmadığını söylemeleri açıkçası. Günlerce servise gidip gelmesini beklerken işimin aksayacak olması sinirlerimi geriyor.

Servise verip aylar sonra alanlar bile var, "şikayet var" adlı site bir sürü sorun yaşayan insan ile dolu maalesef. Umarım en az maddi hasarla atlatırsınız.

Artı -1 Eksi
Servise verip aylar sonra alanlar bile var, "şikayet var" adlı site bir sürü sorun yaşayan insan ile dolu maalesef. Umarım en az maddi hasarla atlatırsınız.
Bugün oraya şikayet yazanlardan biri de ben oldum ilk defa. Benzer şekilde bilgisayarın açılmaması konusundaki şikayetlerin bu kadar çok olması da şaşırttı açıkçası.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı