Excalibur G770 alınır mı?

StrEwE

Centipat
Selam, bu konu ile ilgili yüzlerce konu oluşturulmuş. Sizce Excalibur G770 alınır mı? Çoğu ama çoğu kişi "yok alınmaz" deyip herhangi bir sebep vermemiş. Kullananların çoğu memnun kullanmayanlar da nedense hayır alınmaz daha iyisini alırsın demiş. Lütfen alınacak veya alınmayacak sebeplerini söyler misiniz? Şu an bu laptopu almayı düşünüyorum. Fiyatı 7300 civarı.

Merhabalar şu an corona yüzünden ekran kartları uçuşta G770 güzel bir laptop ve fiyatıyla uyumlu daha fazla fiyatı artmadan alın bence ekran kartı bir tık yüksek olabilirdi ama.

Cevaplarınız için teşekkür ederim Isınma sorunu çoğu laptopda yok mu ? (Pek laptop kullanmadım) Değerleri nedir ve kasa kalitesi olarak daha ayrıntılı yazabilir misiniz ? Günlük 3 4 saat kullanımım var ve genel kullanım amacım oyun da değil
Kasa kalitesi, ısınma sorunu ve garanti ile uğraşmak sorun olmayacaksa alınır. Ama daha iyi tercihler de olabilir. @Radeon RX 5500M

Cevaplarınız için teşekkür ederim ısınma sorunu çoğu laptopta yok mu? (pek laptop kullanmadım) değerleri nedir ve kasa kalitesi olarak daha ayrıntılı yazabilir misiniz? Günlük 3 4 saat kullanımım var ve genel kullanım amacım oyun da değil.

Oyun değilse çok daha iyi tercihler yapılabilir. Biraz araştırma yapayım ben, birazdan yazarim. Pek bir bilgim olmamakla beraber böyle bir şey buldum. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...yar-82lm006etx-p-HBCV00000471GC?magaza=Seynet dediğim gibi model hakkında çok bir bilgim yok, ama işlemcisi güçlü bir işlemci diye biliyorum. Bende buradan gördüklerim kadar biliyorum diyebilirim.

Son düzenleme:
Oyun değilse çok daha iyi tercihler yapılabilir. Biraz araştırma yapayım ben, birazdan yazarim. Pek bir bilgim olmamakla beraber böyle bir şey buldum. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...yar-82lm006etx-p-HBCV00000471GC?magaza=Seynet dediğim gibi model hakkında çok bir bilgim yok, ama işlemcisi güçlü bir işlemci diye biliyorum. Bende buradan gördüklerim kadar biliyorum diyebilirim.

Paylaşımlı ekran kartı olarak almak istemiyorum grafil model üzerinde eğitim alacağım onun için G770i buldum ASUS veya Lenovo gibi tercihler yapabilirim ama gerçekten 7000 bile fazla geliyor şu an daha önceki masaüstü bilgisayarım da Casper 2013'de almıştım 2500 3000 civarı performansı hiç düşmedi ve 1 kere servise götürdüm hiçbir problemim olmadı anlamadığım neden bu marka bu kadar kötüleniyor adam bilgisayarını düşürmüş SSD çalışmıyor diye yine de kötülüyor.

Geri
Yukarı