Excalibur G770 alınır mı?

Kaç derecede biliyor musunuz?

Derecelerine bakmamıştım çünkü MSI Afterburner yoktu ancak performansa etki edecek kadar bir ısınma söz konusu değildi en yüksek grafik ayarlarında ETS 2'de, zaten oyun oynamadığınızda cihaz neredeyse hiç ısınmıyor. Cihazın kasası metal falandı galiba çünkü touchpadin olduğu yerler buz gibiydi. Düzenleme: Şimdi akrabama sordum günlük kullanımda ısınma sorunu yok dedi.

Derecelerine bakmamıştım çünkü MSI Afterburner yoktu ancak performansa etki edecek kadar bir ısınma söz konusu değildi en yüksek grafik ayarlarında ETS 2'de, zaten oyun oynamadığınızda cihaz neredeyse hiç ısınmıyor. Cihazın kasası metal falandı galiba çünkü touchpadin olduğu yerler buz gibiydi.

ETS 2 gibi oyunlar hafif oyunlar olduğu için ısınmıyor olabilir ama kasa metal ise bakılabilir ben Clevo diye biliyorum. Forumda aslında ufak bir gezintiye bu laptap ın genellikle sorunlu olduğu anlaşılıyor ama genellikle teknoloji işi şans işi.

ETS 2 gibi oyunlar hafif oyunlar olduğu için ısınmıyor olabilir ama kasa metal ise bakılabilir ben Clevo diye biliyorum. Forumda aslında ufak bir gezintiye bu laptap ın genellikle sorunlu olduğu anlaşılıyor ama genellikle teknoloji işi şans işi.

ETS 2 hafif mi? En yüksek grafik ayarlarında diyorum yani boruda değil, dediğim gibi ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı