Excalibur G770 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar. Euro Truck Call of Duty Battlefield gibi daha çok simülasyon ve savaş oyunları seven bir insanım Casper Excalibur G770.1245-8VJ0T-B Intel Core i5 12450H 8 GB RAM 500 GB NVMe SSD GEN4 4 GB RTX3050 W11Home Gaming Laptop Fiyatı ve Özellikleri bu bilgisayar beni tatmin eder mi alınır mı?

Dediğiniz oyunları sıkıntısız açar ancak aşırı ısınma ve yazılımsal çok fazla sıkıntı ile karşılaşırsınız. Biliyorum rakiplerine göre fiyat çok uygun acak aynı hataya bende düştüm 3 ay kullanmadan sattım ve yani cihaz aldım.

Artı -2 Eksi

Attığınız modelden iyi ekran kartı ve işlemci ve soğutması daha iyi ama paneli iyi değl.

Arkadaşıma G770'i gama ışınları daha iyi diyerek satmışlardı o hesap mı ekranı daha kötü. :D

Artı -1 Eksi
Dediğiniz oyunları sıkıntısız açar ancak aşırı ısınma ve yazılımsal çok fazla sıkıntı ile karşılaşırsınız. Biliyorum rakiplerine göre fiyat çok uygun acak aynı hataya bende düştüm 3 ay kullanmadan sattım ve yani cihaz aldım.

Pekala bu fiyat bandında Lenovo'ya da herhangi bir marka ne öneririsiniz abim yaklaşık 15 sene önce Lenovo Z570 almıştı hala çalışıyor ama tek sıkıntısı oyun oynayamıyorum.

Pekala bu fiyat bandında Lenovo'ya da herhangi bir marka ne öneririsiniz abim yaklaşık 15 sene önce Lenovo Z570 almıştı hala çalışıyor ama tek sıkıntısı oyun oynayamıyorum.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 var bu fiyat bandında.

Arkadaşıma G770'i gama ışınları daha iyi diyerek satmışlardı o hesap mı ekranı daha kötü. :D

Yani ms değeri falan. Görüntü kalitesi rakiplerine göre düşük ama rakiplerinden daha iyi soğutma ve donanımı var.

Yazılımsal sıkıntı derken?

Cihazda donanımsal olarak touchpad ve fonksiyon tuşlarında sıkıntı çıkıyordu, garantiye yolladım sıkıntısız denildi. Bende cihazımı bulunduğum ildeki teknik servise götürdüm gösterdim çalışmıyor dedim bana denilen tam olarak şu idi "Windows yüklü bir cihaz almadığınızdan dolayı sıkıntı yaşıyorsunuz" bu saçmalıktan sonra cihazı elimden çıkardım.

Artı -1 Eksi

O da iyi bir alternatif ama benim attığım daha çok öneriliyor forumdaki geçmiş konulara bakın isterseniz.

Cihazda donanımsal olarak touchpad ve fonksiyon tuşlarında sıkıntı çıkıyordu, garantiye yolladım sıkıntısız denildi. Bende cihazımı bulunduğum ildeki teknik servise götürdüm gösterdim çalışmıyor dedim bana denilen tam olarak şu idi "Windows yüklü bir cihaz almadığınızdan dolayı sıkıntı yaşıyorsunuz" bu saçmalıktan sonra cihazı elimden çıkardım.

Evet touchpad i sıkıntılı G770'in. Aslında G770 şans işi alan 3 kişiden biri sorunsuz kullnıyor maalesef.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı