Excalibur G770 alınır mı?

Bütçe
20 Bin ile 25 Bin Arası
Bir tanıdığımda G770 var, onun haricinde Excalibur kullanan başkasını tanımıyorum.

G870, 770 kadar kötü değil. Gene de iyi denemez. Macun az kurusa, hava az ısınsa direkt belli eder kendini.
Eki Görüntüle 1780107
G770'de bulunanın aynı hata yine var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS:GO gibi oyunlarda gayet masum duruyor. Fakat iş ekran kartını beslemeye gelince vaziyeti ortada.

Ucuzluğundan 4060 modelini almayı düşünüyorum, ASUS RTX 4050 alacaktım 33'e çıktı dolardan hızlı yükseldi. Bakacağız artık Excalibur'a bir kere de olsa güvenip paramı ona emanet edeceğim.

Bir tanıdığımda G770 var, onun haricinde Excalibur kullanan başkasını tanımıyorum.

G870, 770 kadar kötü değil. Gene de iyi denemez. Macun az kurusa, hava az ısınsa direkt belli eder kendini.
Eki Görüntüle 1780107
G770'de bulunanın aynı hata yine var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS:GO gibi oyunlarda gayet masum duruyor. Fakat iş ekran kartını beslemeye gelince vaziyeti ortada.
Hocam önerdiğiniz laptop varmı?

Hocam önerdiğiniz laptop varmı?

Eğer ben RTX 4000 altı almam diyorsan https://www.googleadservices.com/pa...EwjKwtiy8ff-AhX-QvEDHaJTCwoQ0Qx6BAgJEAE&nis=2

Yeni konular

Geri
Yukarı