Excalibur G770 alınır mı?

emin99

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, konu hakkında biraz bilgim var ama yine de size danışmanın iyi olacağını düşünüyorum. Excalibur G770'i inceleme fırsatı buldum ve cihaz bana çok güzel geldi. Kasasını metal ve plastik karışımı yapmışlar. Bana bir güven hissi verdi. Özellikle kampanya fiyatını öğrenince aklıma yattı fakat emin olmak açısından bir inceleme videosu olsun isterim. 4599 TL'ye i5 9300H ve 1050 3GB veriyorlar. Recep abi inceleyince içimi rahatlatıyor. Cihaz ve video konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper markasına güveniyor musunuz? Ben olsam Casper tercih etmezdim. Bir de bence 1050'li makine alınmaz artık. En düşük 1050Ti'li modellere bakın. O bile düşük gerçi ama kötünün iyisidir.

İyi günler arkadaşlar, konu hakkında biraz bilgim var ama yine de size danışmanın iyi olacağını düşünüyorum. Excalibur G770'i inceleme fırsatı buldum ve cihaz bana çok güzel geldi. Kasasını metal ve plastik karışımı yapmışlar. Bana bir güven hissi verdi. Özellikle kampanya fiyatını öğrenince aklıma yattı fakat emin olmak açısından bir inceleme videosu olsun isterim. 4599 TL'ye i5 9300H ve 1050 3GB veriyorlar. Recep abi inceleyince içimi rahatlatıyor. Cihaz ve video konusunda siz ne düşünüyorsunuz?
SSD kapasitesinin kötü olduğunu düşünüyorum 1650 1050'ye göre daha yeni bir ekran kartı 1650'li bir bilgisayar olsa daha iyi olur ama bunun yerine Monster'in ürünlerine bakabilirsiniz.

Aslında çok fazla oyun oynamayı düşünmüyorum. Daha çok mühendislik uygulamaları kullanacağım. Ben de Acer Nitro 5 vardı fakat çerçevesi kırıldı ve başka sorunları ortaya çıktı. Onu makul bir fiyata satıp üstüne eklemeyi düşünüyorum. Ayrıca çerçeve olayından sonra korkar oldum. Excalibur bir sağlamlık hissi verdi bana. Özellikleri benim için yeterli ve görüntüsü de şık. Hem oyuncu bilgisayarı hem de ortamlarda ya da kafelerde sırıtacak bir bilgisayar da değil.
SSD kapasitesinin kötü olduğunu düşünüyorum 1650 1050'ye göre daha yeni bir ekran kartı 1650'li bir bilgisayar olsa daha iyi olur ama bunun yerine Monster'in ürünlerine bakabilirsiniz.

240 GB minimum sınır bence. Bende de 2 TB disk var. İyi anlaşırız gibi geliyor. @Recep Baltaş @Ali Güngör

Casper'dan sadece selam alınır, başka da birşey alınmaz. Ürünü incelemeye bile gerek görmüyorum. Firmanın çalışma şekli, garanti süreçlerindeki tutumu, garantiden dönen makinanın tanınmayacak halde olması gibi birçok sorun sıralayabilirim. Bunlar bizzat yaşadığım tecrübeler.
Aman aman.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilmiyorum arkadaşlar çok fazla böyle yorum okuyorum ama cihazı elime aldığım için de emin olamıyorum. Aslında tam da bu yüzden bir inceleme olsun istiyorum. Pc konusunda güvendiğim iki kanaldan biri Technopat. Diğeri de Teknoseyir zaten. Onlar bu konuya açıklık getirirken Technopat'ın da böyle bir şey yapmasını isterim. @Recep Baltaş @Ali Güngör .

Yakın çevremden kullanan insanlar var, bir sorun yaşayan olmadı. Genel olarak kronik işlemci ısınma problemi mevcut, hemen hemen her cihaz bu sorunu barındırıyor ve çözümü var. Burada en önemli şey; sizin kendi tercihiniz. Diğer hangi markadan cihaz alırsanız alın işlemci ısınması olacak, onun dışında pek problem yaşanmıyor.

Excalibur G500 cihazım var çıktığı zamanlarda almıştım hala sorunsuz şekilde kullanmaktayım. Destek konusunda ise whatsapp hattı, mail, canlı konuşma her türlü çok yardımcı oluyorlar çokta memnunum. Memnun olmayanlar ve kötüleyenlerinde nedenlerini merak etmekteyim açıkcası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı