Çözüldü Excalibur G770 FIFA 23 takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Picklebrk

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400h
Rtx 3050ti
1 tb m2 ssd
16 gb ram
Excalibur G770 laptopta FIFA 23 takılmarı yaşıyorum FPS yeterli olsa da sürekli takılmalar oluyor. Görev Yöneticisi'nden de önceliğini ne yapsam değişitiremedim. Her türlü yolu denesem de takılma oluyor. Oyun SSD üzerine kurulu.
Ekran kartı: GTX 1650.
İşlemci: i5 9300H.

Çözüm
Sizin işlemciniz 100 dereceye kadar frekans kesmiyor, 100 dereceye çıkıyordur büyük ihtimal. Ondan dolayı olduğunu düşünüyorum.
98 Derecelere çıkıyor, 100'e gelmemek için frekans kesiyor, fps düşüşü meydana geliyor.
Laptop ısınma sorunlu diye hatırlıyorum. Sıcaklıklar nedir? @Artoria Pendragon doğrulayabilir bu bilgiyi.
Gpu 75 cpu 90 civarı değişiyor ben de ondan kaynaklıdır diye düşünüyorum ama görev yöneticisinden önceliği değiştirince düzeliyor diyorlardı yabancı forumlarda. Ben onu yapamıyorum erişim engeli yüzünden.

Sizin işlemciniz 100 dereceye kadar frekans kesmiyor, 100 dereceye çıkıyordur büyük ihtimal. Ondan dolayı olduğunu düşünüyorum.
98 Derecelere çıkıyor, 100'e gelmemek için frekans kesiyor, fps düşüşü meydana geliyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı