Excalibur G770 ısınıyor

rugzoozgur

Femtopat
Daha fazla  
Laptopumu alalı 1 sene olmak üzere, oyun oynarken ısınması çok normal ancak dizi film izlerken ya da bir şeyler araştırırken ders çalışırken ısınmazdı hiç. Son zamanlarda en basit işlemlerde bile laptop çok ısınmaya başladı. Bunun için yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim. Son 1 2 haftadır bu sorun var.

Sizin bu yazdığınızı gördükten sonra gelen güncelemelerden sonra yazılımsal bir sorun olduğunu düşünmekteyim. Bu sorunu yaşamaya başladığımız tarih birebir tutuyor çünkü.

Orasını bilemem ama canavar gibi çalışan laptopun 1.5 haffa içinde bu hale gelmesi mantıklı gelmiyor.
Umarım yanlışlıkla yaptıkları yazılımsal bir hatadır ve bunu çözebilirler.

İçi tozlanmış olabilir mi?
1 senedir kullandığım ortamda kullanıyorum farklı bir yerde ya da toz alabilecek bir yerde kullanmadım hiç. Varsayalım ki içi tozlandı nasıl temizleyebilirim? Denemekten başka bir çarem yok çünkü.

1 senedir kullandığım ortamda kullanıyorum farklı bir yerde ya da toz alabilecek bir yerde kullanmadım hiç. Varsayalım ki içi tozlandı nasıl temizleyebilirim? Denemekten başka bir çarem yok çünkü.
Casper sadece Excalibur modelleri için 6 ayda bir ücretsiz periyodik bakım imkanı sunuyor kendine güvenemiyorsan sitelerinde yer alan listeden kendine en yakın yetkili servisi bul ve götür derim, zaten 1 saatte teslim ediliyor bilgisayar.

Benimde aynı modelden bilgisayarım ikinci yıla yaklaşırken temizletmiştim full toz doluydu için hatta baya birikmişti yumak olmuştu tabi ben hor kullandım biraz da ve eğer garantisi varsa başkasına yada kendin bilgisayarının içini açmada servise gönder.

Casper sadece Excalibur modelleri için 6 ayda bir ücretsiz periyodik bakım imkanı sunuyor kendine güvenemiyorsan sitelerinde yer alan listeden kendine en yakın yetkili servisi bul ve götür derim, zaten 1 saatte teslim ediliyor bilgisayar.
Tamamdır, teşekkür ederim.

Benimde aynı modelden bilgisayarım ikinci yıla yaklaşırken temizletmiştim full toz doluydu için hatta baya birikmişti yumak olmuştu tabi ben hor kullandım biraz da ve eğer garantisi varsa başkasına yada kendin bilgisayarının içini açmada servise gönder.
En mantıklısı servise götürmek sanırım, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı