Excalibur G770 laptop düşük ses veriyor

detroit01

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Excalibur G770 bilgisayarıma GeForce Experience indirip ekran kartı sürücü güncellemesi yaptıktan sonra normalden daha düşük ses almaya başladım. Nvidia HD ses sürücüsü de kurulmuş. Sorun ondan mı kaynaklıdır? Nasıl çözebilirim?

Merhaba, Excalibur G770 bilgisayarıma GeForce Experience indirip ekran kartı sürücü güncellemesi yaptıktan sonra normalden daha düşük ses almaya başladım. NVIDIA HD ses sürücüsü de kurulmuş. Sorun ondan mı kaynaklıdır? Nasıl çözebilirim?
PC hoparlörüne bir şey dökmüş olabilirsin ya da indirdiğin bir dosyadan olabilir.

Merhaba, Excalibur G770 bilgisayarıma GeForce Experience indirip ekran kartı sürücü güncellemesi yaptıktan sonra normalden daha düşük ses almaya başladım. NVIDIA HD ses sürücüsü de kurulmuş. Sorun ondan mı kaynaklıdır? Nasıl çözebilirim?

Bu sürücüyü kurun.

Merhaba, Excalibur G770 bilgisayarıma GeForce Experience indirip ekran kartı sürücü güncellemesi yaptıktan sonra normalden daha düşük ses almaya başladım. Nvidia HD ses sürücüsü de kurulmuş. Sorun ondan mı kaynaklıdır? Nasıl çözebilirim?
Nvidia sürücü yüklendiğinde bazen realtek Audio konsol sesi kısıyor. Sizde yüklüyse bi kontrol edin.

Kurmadan önce mevcut sürücüyü kaldırmam gerekli mi?

Bu ses kartı sürücüsü bu işleme gerek yok direk kurun.
Ama bu sürücünün kurulduğunu doğrulamak için ses kartı özellikleri sürücü sekmesinin ekran görüntüsünü alın kurulumdan sonra karşılaştırın.
Sürücü sürümü ve tarihi değişmişse tamamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı