Excalibur G770 laptoptan fare sesi geliyor

yusuf settar

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar bir sorum olacaktı. 2 hafta önce bu cihazı satın aldım şarja sokunca fare sesi gibi bir ses geliyor. Kullanan veya çözebilen var mı acaba? Yetkili servisi aradım macun yapalım diyor daha 2 hafta oldu alalı 0 ilgi yetkili servis önermiyorum.
Cihazın 4 modu var güç koruma modunda ses gelmiyor oyun modunda veya yüksek performans modunda az önce bahsettiğim gibi fare sesine ya da kuş sesine benzer hoş olmayan bir ses geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sen bunlara bakma benim çevremde dahil G770 kullanıyor bende ve çevremde bir sıkıntı yok. Ayrıca o ses ne bilmiyorum ama çıkarıp taktın mı?
Şarj aletini takınca ses geliyor hocam yüksek performans moduna alınca daha da çok ses geliyor şarj soketini oradan.

Fare sesi derken bilgisayardan mı? Yoksa soketten mi?

Kardeşim sen bunlara bakma benim çevremde dahil G770 kullanıyor bende ve çevremde bir sıkıntı yok. Ayrıca o ses ne bilmiyorum ama çıkarıp taktın mı?

Siz sadece çevrenizden gördüğünüze göre konuşuyorsunuz Casper sahibi olduğunuz için zorunuza gitti sanırım ama ben eski bir laptop tamircisi olarak yüzlerce Casper onardım ve aşırı kalitesiz cihazlar.

Siz sadece çevrenizden gördüğünüze göre konuşuyorsunuz Casper sahibi olduğunuz için zorunuza gitti sanırım ama ben eski bir laptop tamircisi olarak yüzlerce Casper onardım ve aşırı kalitesiz cihazlar.

Kardeşim kullanıyorum sorun yok sizin gibi insanlar maşallah Casper ismi geçiyor diye söylenirdi o var bu var bu olacak şu olacak cihazı en yüksek ayarlarda oyun oynuyorum bir sıkıntı görmedim bilgisiz olmanıza şaşmamalı fakat evet Casper MSI veya HP gibi cihazlardan daha iyi değil ama kötü de değil.
6 ay oldu .
6 Ay oldu.

Çok komiksiniz 6 ay kullanım ile fanboyluk yapıyorsunuz ben yıllarca onardım ve yüzlercesini nesini anlayamadınız bunun bir 6 ay sonra Casper cihazımın anakartı yandı diye konu açarsanız hiç şaşırmam ve MSI HP gibi markaların yanından bile geçemez Casper.

Geri
Yukarı