Excalibur G770 markası yayın için uygun mu?

hasanwesnt

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Dizi ve Film Oyuncusu
Arkadaşlar merhaba, öncelikle nasılsınız umarım iyisinizdir. Yakın zamanda Twitch platformunda yayınlara başlamayı düşünüyorum. Kendi bilgisayarım yetersiz olduğu için, Excalibur G770 adlı markalı oyun biligisayarı uygun mudur?

Özellikler.
GTX 1650 Ti (4 GB)
i7 10F.
16 GB RAM.
500 SD.

Arkadaşlar merhaba, öncelikle nasılsınız umarım iyisinizdir. Yakın zamanda Twitch platformunda yayınlara başlamayı düşünüyorum. Kendi bilgisayarım yetersiz olduğu için, Excalibur G770 adlı markalı oyun biligisayarı uygun mudur?

Özellikler.
GTX 1650 Ti (4 GB)
i7 10F.
16 GB RAM.
500 SD.

Kanka bence masaüstü al alabilirsen ama sorun çıkarmaz benim arkadaşta i5 10200H 1650 Ti 8 RAM ile GTA 5 Max'ta YT'ye video atıyor

Güçlü oyunları yayın yapamazsın. Oyun kasma sorunu olmasa bile yayında kasma olur ama basit lol valorant gibi oyunları rahatça oynarsın diye düşünüyor. Ağır oyunlar da arada kasma drop olur.

Güçlü oyunları yayın yapamazsın. Oyun kasma sorunu olmasa bile yayında kasma olur ama basit lol valorant gibi oyunları rahatça oynarsın diye düşünüyor. Ağır oyunlar da arada kasma drop olur.
Donanım kaynaklı drop olmaz. GTX 1650'de donanım hızlandırmalı video işleme yeteneği mevcut. İnternet kaynaklı olur en fazla.

Donanım kaynaklı drop olmaz. GTX 1650'de donanım hızlandırmalı video işleme yeteneği mevcut. İnternet kaynaklı olur en fazla.
Oluyor ben yaşadım internetim fiber 10 upload var benim tecrübelerim bunlar yayın için yaşadım. Ama ufak çaplı oyunlarda road96 , Minecraft , modlu Minecraft ki rami baya zorladı ondan drop olmadı ama gpu yu zorlayanlarda drop kasma yaşadım.

Özellikler.
GTX 1650 Ti (4 GB)
i7 10F.
16 GB RAM.
500 SD.
Bende Tİ olmamasına rağmen yapabiliyorum hayli hayli yaparsın.

Geri
Yukarı