Excalibur G770 oyun oynarken bir anda kapanıp yanık kokusu gelmesi

Haykiran12

Hectopat
İyi günler. Excalibur G770 laptopum var oyun oynarken birden laptop kapandı ve arka kısımdan yanık kokusu geldi. Anakart yandı diye şüpheleniyorum, 1 yıl garantisi var garanti kapsamına girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Excalibur G770 laptopum var oyun oynarken birden laptop kapandı ve arka kısımdan yanık kokusu geldi. Anakart yandı diye şüpheleniyorum, 1 yıl garantisi var garanti kapsamına girer mi?
Herhangi bir sıvı teması vs. kullanıcı hatasından dolayı olmadıysa hiç laptopı kurcalama derim. Direkt garantiye gönderebilirsin.

Anakart yanması garanti kapsamına girmiyor diye biliyorum. Anakart yandıysa geçmiş olsun.
Neden girmesin ki sonuçta kullanıcı hatası yok

Herhangi bir sıvı teması vs. kullanıcı hatasından dolayı olmadıysa hiç laptopı kurcalama derim. Direkt garantiye gönderebilirsin.
Sıvı temasından kastın nedir direkt olarak su dökülmesi mi havadaki nemin girme olasılığı vs olabilir mi

Neden girmesin ki sonuçta kullanıcı hatası yok

Sıvı temasından kastın nedir direkt olarak su dökülmesi mi havadaki nemin girme olasılığı vs olabilir mi
Su vs. gibi sıvıların teması. Eğer fiziksel bir hasar yok ise ve tamamen durduk yere yandıysa garanti kapsamına girer diye düşünüyorum. Bu konuda istersen Casper destek hattına detaylı bilgi almak için mail atabilirsin.

Geri
Yukarı