Excalibur G770 RTX 3050 alınır mı?

mhtetik

Picopat
Daha fazla  
Selam. Uzun zamandır laptop almak istiyordum. Bugün aldım özellikleri (Excalibur G770):
i7 12450H.
32 RAM.
1TB SSD.
3050 4 GB.
FreeDOS.

VRAM'in kötü olduğunun farkındayım ama haricinde kötü bir özelliği var mı? Mesela işletim sistemi olmaması sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben pek bilmiyorum açıkçası, en fazla Security Breach ve Ark oynarım.

Umarım ödediğin para ve çıkabileceğin bütçede daha iyi cihazlar yoktu da bunu mecburiyetten aldın. Bilmiyorum iade etme şansın varsa bütçeyi bırak belki alternatif önerirler.

İade et. Belki bu model kotudur, ama Ti alinabiliyor bu fiyata yani rahat.

Ben RAM ve işlemciden dolayı almıştım aslında. Normalde 4060'lı alacaktım ama bunu 26 bin TL bulunca alayım dedim.
26k bu aliniyor. Cok daha iyi.

Ben RAM ve işlemciden dolayı almıştım aslında. Normalde 4060'lı alacaktım ama bunu 26 bin TL bulunca alayım dedim.
İade et. Belki bu model kotudur, ama Ti alinabiliyor bu fiyata yani rahat.

26k bu aliniyor. Cok daha iyi.

Victus alıp RAM kendinde ekleyebilirsin zaten dostum.

Evet, aslında 4060'lı Victus alaktım. Biraz sıkıntı oldu maalesef, bunu almak zorunda kaldım. Eğer beğenmezsem iade ederim.
Kullanırsanız eğer iş işten geçer, iade için "Geçerli bir sebep" ararlar, arıza vb. İnternet den aldıysanız eğer 14 gün içinde iade edebiliyorsunuz diye biliyorum.

26K'ya o çöp nedir gözünü seveyim, sanki fiyatı uygunmuş gibi almışsın bir de. İade et yukarıda atılanlardan birini al RTX 4050'li Nitro 5 sümüğünü bile atmaz 3050'li Excalibur'a.

Evet, aslında 4060'lı Victus alaktım. Biraz sıkıntı oldu maalesef, bunu almak zorunda kaldım. Eğer beğenmezsem iade ederim.

Beğenmezsen diye bir olay yok, direkt iade et. Ne alet iyi, ne de fiyatı uygun kazık yemişsin kendi kendine.

Geri
Yukarı