Excalibur G770 RTX 3050 alınır mı?

mhtetik

Picopat
Daha fazla  
Selam. Uzun zamandır laptop almak istiyordum. Bugün aldım özellikleri (Excalibur G770):
i7 12450H.
32 RAM.
1TB SSD.
3050 4 GB.
FreeDOS.

VRAM'in kötü olduğunun farkındayım ama haricinde kötü bir özelliği var mı? Mesela işletim sistemi olmaması sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Uzun zamandır laptop almak istiyordum. Bugün aldım özellikleri (Excalibur G770):
i7 12450H.
32 RAM.
1TB SSD.
3050 4 GB.
FreeDOS.

VRAM'in kötü olduğunun farkındayım ama haricinde kötü bir özelliği var mı? Mesela işletim sistemi olmaması sıkıntı çıkarır mı?
İade et dostum pişman olursun. Casper alınmaz....

Casper alınır g770 vs g870 alinmaz
Direkt alınmaz.
1699728137658.png

Eskiden bendede var idi ısılar ve Throttle karşınızda.

i7 12450H.
32 RAM.
1TB SSD.
3050 4 GB.
FreeDOS.

Hocam kasasinin çok iyi olduğunu düşünmüyorum. 95 derecelerde oynarsınız. Bir de 4 GB VRAM çok fazla değil mi?

Ya ben çok fazla oyun oynayan biri değilim zaten yakında üniversite olayları başlar diye güçlü bir işlemci olsun istemiştim. Teşekkürler yine de.

Ya ben çok fazla oyun oynayan biri değilim zaten yakında üniversite olayları başlar diye güçlü bir işlemci olsun istemiştim. Teşekkürler yine de.
Casper pildeyken Chrome bile açamıyor. Boşuna dostum, Victus, Omen, TUF ve Acer Nitro serisi "Pildeyken" ideal performans veriyor.

Geri
Yukarı