Excalibur G770 RTX 3050 alınır mı?

mhtetik

Picopat
Daha fazla  
Selam. Uzun zamandır laptop almak istiyordum. Bugün aldım özellikleri (Excalibur G770):
i7 12450H.
32 RAM.
1TB SSD.
3050 4 GB.
FreeDOS.

VRAM'in kötü olduğunun farkındayım ama haricinde kötü bir özelliği var mı? Mesela işletim sistemi olmaması sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Artoria Pendragon, @Xevanior

4060'a da fiyati yetiyor. 22k'lik laptop bir de 26k alinmis, yani 22k fiyatina bile daha iyisi varken, kotu olmus.

26K'ya o çöp nedir gözünü seveyim, sanki fiyatı uygunmuş gibi almışsın bir de. İade et yukarıda atılanlardan birini al RTX 4050'li Nitro 5 sümüğünü bile atmaz 3050'li Excalibur'a.

Beğenmezsen diye bir olay yok, direkt iade et. Ne alet iyi, ne de fiyatı uygun kazık yemişsin kendi kendine.
Fiyatına bakayım dedim cidden lahmacun küreği gibi kazık yemiş sayılır :( Atılan 4050 li PC lerden alıp 32 RAM satın alırsın üste.

Yani benim arkadaşımda Acer var alma demişti. Monster da almadım zaten. Ama 32 RAM ve 1 TB SSD varken... Bilmiyorum.
Dostum onlar yükseltilebilir şeyler takma kafana.

İnternetten almıştım iade olamaz diye bir durum olacağını sanmam.

Sipariş kargolandı falan mı? Hem neden öncesinde konu açmayıp sipariş verdin ki olabilecek en kötü alışverişi yapmışsın. Neyse en azından Kasım ayındayız devamlı indirimler oluyor bunu en hızlı şekilde iade et, kargo geldiğinde alma geri dönsün.

Ben Acer ve Monster almadım bilerek ama.

Onun yerine gidip Caspar alayım dedin.

Evet :D peki 512 yeter mi yoksa 1 TB mı önerirsiniz? Birkaç tane oynamak istediğim oyun 100 GB'dan fazla.

Arkadaşlarım memnun değildi o sebeple.

Bir de dediğim gibi çok oyun oynamam. Sadece daha güçlü bir laptop olsun istedim. Bunu almıştım ama haklısınız. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı