Excalibur G770 sadece Spotify açkken 60-65 derece oluyor

Orpheusjpg

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Excalibur G770 bilgisayarım var çok anlamam bu işlerden alalı 1 yıl olacak son 2 aydır 200 FPS alırken bir anda 9'a falan düşüyor oynattırmıyor sonra düzeliyor ve işlemci Spotify açıkken bile sadece 60 65 derece oluyor yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• derece.PNG
    derece.PNG
    1,6 MB · Görüntüleme: 26
Hocam eğer özellikle bilinmeyen siteler üzerinden kaçak oyun yüklediyseniz virüsden etkilenmiş olabilirsiniz. Başta bakım ile alakalı bir şeyden bahsetmemişsiniz bilgisayarınızın kullanımına göre fanların içinde toz birikir termal macun deforme olmaya başlar. Sadete gelirsek hiç servise götürmediyseniz ya güvenilir bir yere götürünüz ama benim önerim kendi orijinal teknik servisi çünkü garantisi devam eder.

Hocam eğer özellikle bilinmeyen siteler üzerinden kaçak oyun yüklediyseniz virüsden etkilenmiş olabilirsiniz. Başta bakım ile alakalı bir şeyden bahsetmemişsiniz bilgisayarınızın kullanımına göre fanların içinde toz birikir termal macun deforme olmaya başlar. Sadete gelirsek hiç servise götürmediyseniz ya güvenilir bir yere götürünüz ama benim önerim kendi orijinal teknik servisi çünkü garantisi devam eder.

Öncelikle teşekkür ederim kaçak site üzerinden oyun işlerine girdiğimde hep tarattım ve düzenli günlük trojan removver ile taratıyorum. Şimdilik fanlarımı bir temizleyeceğim üniversiteden döndüğümde direkt termal macunu kaliteli bir şekilde yenilenmesi için teknik servise göndereceğim galiba durum değişmezse format şart gibi.

Format bence en son bekletmeniz gereken bir şey, kaçak site üzerinden indirdiğin uygulamaları ne kadar taratsan bile virüs bulamayabiliyor ki özellikle mining yapan virüsler daha sıkıntılı oluyor. İlk önce bakımlarını yaptırın laptopun sürücülerini güncelleyin ama hala sıcaklık yüksek ise önemli şeyleri yedekleyip temiz format atınız.

Format bence en son bekletmeniz gereken bir şey, kaçak site üzerinden indirdiğin uygulamaları ne kadar taratsan bile virüs bulamayabiliyor ki özellikle mining yapan virüsler daha sıkıntılı oluyor. İlk önce bakımlarını yaptırın laptopun sürücülerini güncelleyin ama hala sıcaklık yüksek ise önemli şeyleri yedekleyip temiz format atınız.

Şimdi fanlarımı temizledim aşırı toz tutmuştu istatistikleri tekrar gözden geçirip yarın Excalibur WhatsApp teknik servisine yazacağım büyük ihtimal termal macun.

Yeni konular

Geri
Yukarı