Excalibur G770 sıcaklık değerleri nasıl?

GenoxS

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben 16 Haziran'da Excalibur G770 aldım tabii o zamanlar sıcaklıklara falan pek bakmıyordum ama yani normal işlerde fan sesi duymazdım. Yani ama üzerinden 6 ay geçti şu an mesela Twitch'te 1080P yayın izliyorum işlemci 65 derecelere ulaşıyor. Oyunlarda ise mesela GTA 5'de 95 94 falan yani. 6 ay da bir periyorduk bakım öneriliyor ama sizce normal mi bu yaşadıklarım?

Merhaba arkadaşlar, ben 16 Haziran'da Excalibur G770 aldım tabii o zamanlar sıcaklıklara falan pek bakmıyordum ama yani normal işlerde fan sesi duymazdım. Yani ama üzerinden 6 ay geçti şu an mesela Twitch'te 1080P yayın izliyorum işlemci 65 derecelere ulaşıyor. Oyunlarda ise mesela GTA 5'de 95 94 falan yani. 6 ay da bir periyorduk bakım öneriliyor ama sizce normal mi bu yaşadıklarım?

Bakım yaptır çok fark ettiriyor aynı bilgisayara sahip kullanıcı olarak ben daha yaptırcam ama benim o kadar artmıyor ben 89 geçmedi sıcaklık olarak hiçbir oyunda ve her oyunda High ayarlarda ve turboluda oyuyorum GPU Max 71 derece oluyor senin fazla biraz bakım yaptır azalır.

Casper almayın diye 2012'den beri bir taraflarımızı yırtıyoruz, eskiden İnternet çok yaygın değildi şimdi aşırı derecede yaygın, Casper müşteri yorumları yazsan insanların memnun olmadığını, veya almadan önce teknoloji forumlarına sorsan kimsenin önermediğini görürsün, çok garipsiniz cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı