Excalibur G770 sıcaklık değerleri nasıl?

Bakın cihaz iyi olmayabilir ama iyi değil diye yalan atmanıza gerek yok bende sorun yok arkadaşın bakımı geldi ondandır bu dünyada en son alınıcak 2 marka Monster ve Casper ama ben aldım kullanıyorum sorunsuz ama alan arkadaşa neler denk gelir bilemeyiz.

89 Max çok fazla. Bende ki ROG 70 görmedi.

Bakım yaptır çok fark ettiriyor aynı bilgisayara sahip kullanıcı olarak ben daha yaptırcam ama benim o kadar artmıyor ben 89 geçmedi sıcaklık olarak hiçbir oyunda ve her oyunda High ayarlarda ve turboluda oyuyorum GPU Max 71 derece oluyor senin fazla biraz bakım yaptır azalır.

Yalnız bu ayarlar High Turbo'da kalitede ve Battlefield 5'de yoğun grafik yiyen bir oyun normalde 78 geçmiyor 71 civarı.

Başta dedin doğruyu şimdi yalan atma bari 🤣

Bakım yaptır çok fark ettiriyor aynı bilgisayara sahip kullanıcı olarak ben daha yaptırcam ama benim o kadar artmıyor ben 89 geçmedi sıcaklık olarak hiçbir oyunda ve her oyunda High ayarlarda ve turboluda oyuyorum GPU Max 71 derece oluyor senin fazla biraz bakım yaptır azalır.

Kendi yetkili servisleri ömür boyu bedavaya yapıyordu değil mi? Bir de kaç günde yapıyorlar?

Kendi yetkili servisleri ömür boyu bedavaya yapıyordu değil mi? Bir de kaç günde yapıyorlar?

Ben 4 güne yaptırdım yoğunluk vardı cidden ama. Ayrıca RAM yükseltme yaptım 1 gün sürdü.
Ben 4 güne yaptırdım yoğunluk vardı cidden ama. Ayrıca RAM yükseltme yaptım 1 gün sürdü.

Bu arada 6'ya da bir bakım yaptır önerim olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı