Excalibur G770 Wi-Fi kopuyor

Powerlife

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar,
Casper Excalibur G770 Modelini kullanıyorum i5 10.Nesil versiyonlu olan Notebook.
Sorunum şu ki; bilgisayarımın interneti sürekli kesiliyormuş gibi. Örneğin Steam üzerinden bir indirme başlatıyorum ve indirme hızı 4/5Mbit'lerden başlayıp 10-20 saniye içerisinde 5-10kb/s indirme hızlarına düşüyor bu sürekli böyle tekrar ediyor. Normalde 1 saatte indirmem gereken bir şeyi 1 günde indiriyorum başıma bela oldu artık.
Veya Tarayıcı üzerinde dolanırken bir web sitesindeyim ve başka bir sayfaya geçeceğim ama tam o an bağlantı kesiliyor sanki ve ömür boyu o çark dönmeye başlıyor ama site yüklenmiyor. 😃
Netflix, YouTube vesaire izlemek hele ne mümkün Sürekli donuyor sürekli donuyor.
Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşların desteğini rica ediyorum...
Örnek Steam İndirme Grafiği;

Steam Grafik.png

Dipnot: Online oyunlarda "Valorant, CS:GO, r6s, PUBG, DayZ" oyun esnasında kesinlikle ping veya lag sorunum kopma sorunum vs. olmuyor.
Sorunumu Netflix, YouTube veya herhangi bir başka platformda video izlerken yaşıyorum.
İnternette dolaşırken yaşıyorum.
İndirme/Download yaparken yaşıyorum.

Wi-fi sürücüsünü Windows kendisi yüklediyse sorun olabilir. Destek sitesinden sürücüyü manuel olarak indir, indirdikten sonra interneti kapat ki windows tekrar yüklemesin. İndirdiğin sürücüyü kur yeniden başlat. Hata sürücü kaynaklı ise bu şekilde çözülebilir.

Geri
Yukarı