Excalibur G780 i7 10750H yüksek CPU kullanımı

hberkey2

Femtopat
Daha fazla  
Excalibur G780 i7 10750H 1660 Ti var Far Cry 5'te 90 FPS alıyor. Ultra'da ancak işlemci 96'yı görüyor. Aynı şekil PES 2021'de 92'lerde. Bu normal mi? Bilgisayarı text moduna aldıgımda ise sadece 10FPS'lik bir kayıp olurken 70 derece sıcaklık oluyor.

konunun adı yanlış yazılmış yüksek sıcaklık olacak.

10. nesil i7 işlemcilerin TDP değerleri çok yüksek olduğu için şaşırmadım ama ama normal değil ama söz konusu Excalibur olunca da normal diyesim geliyor.

Termal macunu yenileyin ve güzel bir Gaming soğutucu alın bence.

10. nesil i7 işlemcilerin TDP değerleri çok yüksek olduğu için şaşırmadım ama ama normal değil ama söz konusu Excalibur olunca da normal diyesim geliyor.

3 hafta oldu alalı
GPU'dur o emin misiniz %90 kullanıldığına ?
başlık yanlış derece olacak cpu 95 derece

17.3 inch ekrana iyi bir sogutucu önerir misiniz metal

3 Hafta oldu alalı.

Başlık yanlış derece olacak CPU 95 derece.

Ha siz önceki arkadaşsınız hatırladım. Hocam açıkçası yapacak bir şey yok, Excalibur'larda zaten ısınma problemi var bir de yüksek TDP değerine sahip işlemciyi de ekleyince 96 dereceye hem normal hem de normal değil diyesim geliyor. Bu sorun anca soğutucu ile çözülür yapacak bir şey yok artık kafaya takmayın.

Ha siz önceki arkadaşsınız hatırladım. Hocam açıkçası yapacak bir şey yok, Excalibur'larda zaten ısınma problemi var bir de yüksek TDP değerine sahip işlemciyi de ekleyince 96 dereceye hem normal hem de normal değil diyesim geliyor. Bu sorun anca soğutucu ile çözülür yapacak bir şey yok artık kafaya takmayın.
msi laptoplarda da 90 dereceyi görüyordu forumlarda konu açıldıgında normal denmişti yabancı forumlarda msı ile asus ile bu işlemci ile bu dereceleri alan insanlar çoktu
Genel olarak ısınıyor zaten. UV yapıyorlardı sanırım.
uv desteklemiyor malesef

Yeni konular

Geri
Yukarı