Excalibur G870 alınır mı?

Bütçe
35.000
Bu arada şunuda belirteyim, yayın açılmayacak. Oyun oynanacak sadece.

G870 alınabilir ancak bu bütçeye arkadaşların önerdiği modeller daha iyi. Tepki gösterecek arkadaşlara söyleyeyim: G870 de diğerlerindeki problemler yok.

Online oyun oynuyorsanız karşı taraf öncelikli olur 25 MS panelde.

G870 alınabilir ancak bu bütçeye arkadaşların önerdiği modeller daha iyi. Tepki gösterecek arkadaşlara söyleyeyim: G870 de diğerlerindeki problemler yok.
G870 fan sesi dışında problemi yok ama maalesef hala ezbere ve G770 kasaya göre yorumluyorlar.

Bütçesi az olanlara ROG önermenizi hocam, böyle bütçelere ROG önermenin pek bir mantığı olduğunu düşünmüyorum. Sırf kasa kalitesi yüksek diye donanımı kötü cihaz önermişsiniz. Şahsi fikrim hocam.
Donanımda ekran kartı harici sıkıntı oldugunu dusnmuyorum. Evet 3070li laptop var ama bence bu daha kalite.

Donanımda ekran kartı harici sıkıntı oldugunu dusnmuyorum. Evet 3070li laptop var ama bence bu daha kalite.
Kullanıcı tercihine bağlı, gene de o bütçe de 3060 almak mantıklı değil sürekli oyun oynayan biri için.

Kötü demek yanlış. Bu fiyata iyi değil. Ancak 3070 varken ortalama bir kasa tercih ederdim açıkçası. O kadar fena değil.
Olabilir hocam.

Keşke Excalibur bilgisayarların kalitesi güzel olsa, atmış olduğumda şahsen çok güzeldi fakat ısınma sorunu varmış.

Keşke Excalibur bilgisayarların kalitesi güzel olsa, atmış olduğumda şahsen çok güzeldi fakat ısınma sorunu varmış.

Isınma sorunu tüm Excalibur'larda yok G770 de var evet hatta kendim G770 kullanıyorum berbat bir cihaz ancak G870 öyle değil.

Geri
Yukarı