Excalibur G870 vs Victus 15FA1.

Excalibur G870 kullandım önermem. Sadece iki kasa karşılaştırıyosak Victus ama daha iyilerini buluruz bence bütçene göre. Bütçen nedir?

Excalibur G870 kullandım önermem. Sadece iki kasa karşılaştırıyosak Victus ama daha iyilerini buluruz bence bütçene göre. Bütçen nedir?

Neden önermiyorsunuz açıklar mısınız?
Buz gibi çalışıyor performansı ve kasa yapısı gayet iyi anlamadım excalibura olan bu ön yargı ne

Neden önermiyorsunuz açıklar mısınız?

Kullandığım süre boyunca yaşamadığım sorun kalmadı. Sıcaklık değerleri çok yüksekti hayvan gibi termal shottle yiyordum sürekli FPS dropları yiyordum servisi rezaletti Ümraniye'ye kadar gitmiştim iğrençti gerçekten yani 2 3 ay anca sabrettim sonra zarar edip sattım.

Kullandığım süre boyunca yaşamadığım sorun kalmadı. Sıcaklık değerleri çok yüksekti hayvan gibi termal shottle yiyordum sürekli FPS dropları yiyordum servisi rezaletti Ümraniye'ye kadar gitmiştim iğrençti gerçekten yani 2 3 ay anca sabrettim sonra zarar edip sattım.

Bende hiç öyle sorun yok hocam gayet de ısılar iyi Max 68 gördüm benchmarkta CPU sıcaklığı

Thermal yemesi çok normal bu arada 100W çekiyor o işlemci. Sıvı metal olmadan o çektiği w değerini soğutması mümkün değil anca thermal yiyerek soğutur veya kendini kapatır laptop. FPS drop hakkında bir fikrim yok zira oyundan oyuna değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı