Excalibur G90 ürün belirtilen özelliklerde değil

anıl tways

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Daha öncelerden Excalibur G900 bilgisayarımda yaşadığım problemleri paylaşmıştım burada ise size bir soru sormak istiyorum aldığım G900 modelinde kullanım klavuzu kısmında ve Excalibur'un kendi sitesinde ekran kartının 115 watts olduğunu gördüm ama ben ayarlardan baktığımda 95 watts oluyor bilgisayarı en yüksek ayarlara alıp Fortnite'de test ettim PC 94 95 watts kullanıyor ekran kartını wattsı artmıyor GTA 5 de bir de denedim gene aynı şekli 95 watts ekran kartı kullanımı ise %98 %89 arasındaydı. Asıl soruma geliyorum bilgisayar hem FPS ortalamanın altında veriyor hem de ürün belirtilen özelliklerde değil ürünü alalı 42 gün oldu iade talep etsem kabul ederler mi? Bir de ilk haftalarda sordum Medimarkt'ta çalışan kişilere (medimarkt'an aldım) onlar servise gider iade olmaz dediler onlar öyle deyince de istemedim servise gitmesini. Bugün okudum öyle bir şey olmadığını.

Merhaba öncelikle bazı markaların cihazları bölge bölge değişiklik gösterebiliyor. Mesela benim satın aldığım cihazın kitapçığında 2X8 GB RAM yazıyor fakat bana gelen cihaz 1X16 GB idi. Bunu araştırdınız mı? Onun dışında evet halan daha iade etme şansınız var ve kabul edilecektir.

Merhaba öncelikle bazı markaların cihazları bölge bölge değişiklik gösterebiliyor. Mesela benim satın aldığım cihazın kitapçığında 2X8 GB RAM yazıyor fakat bana gelen cihaz 1X16 GB idi. Bunu araştırdınız mı? Onun dışında evet halan daha iade etme şansınız var ve kabul edilecektir.
merhaba 1 hafta oldu mesaj atalı hala cevap verilmedi birisi discorddan fln yardımcı olabilir mi discord: Teawsay#5220

Geri
Yukarı