Excalibur G900 alınır mı?

Hocam hem alınmaz diye gelmeyin yazmış ısınmıyor demiş sonra da ısınıyor demiş acaba neden bu modeller böyle ucuz diye düşündümü arkadaş.
Hocam öncelikle okuduğunu anlamakla ilgili sorunların var bunun üzerine çalış derim.
Çok ısınıyor ama soğutucum güçlü ,85derecelerde soğutucuyu taktığımda 65-70 lere kadar geriliyor sadece kasada ısınma oluyor o da rahatsız etmiyor o tarafı kullanamdığım için.

Hocam öncelikle okuduğunu anlamakla ilgili sorunların var bunun üzerine çalış derim.
Çok ısınıyor ama soğutucum güçlü, 85derecelerde soğutucuyu taktığımda 65-70'lere kadar geriliyor sadece kasada ısınma oluyor o da rahatsız etmiyor o tarafı kullanamdığım için.

Hocam üstte yanlış yazmışım kusura bakmayın kullandığınız soğutucu vakumlu soğutucu mu?

Merhaba öncelikle bu benim ilk konu açışım o yüzden hata yaptıysam affola.
3060'lı bir bilgisayar almak istiyorum ve en ucuza bulduğum PC bu, anlamadığım bu bilgisayarların ikinci eli çok düşük diğer 3060'lara göre.
Ben de ikinci el alacağım kullanan arkadaşlar alınır mı? Alınmaz mı fikir verir mi ama Excalibur alınmaz diye gelmeyin şu an da Excalibur kullanıyorum (1650) memnunum. Sadece çok ısınıyor onun içinde soğutucum var hemen soğutuyor PC'yi. Sıcaklık sorunum olmuyor ama neden alanlar bu 3060'lı PC'yi bu kadar ucuza bırakıyor? Watt değeri de yüksek. 22K ile 23K ya rahat buluyorum.
Beğenmeyenler neden beğenmedi sırf excalibur dedim diye mi?bidakine sansürleyerek yazarım .

Hocam üstte yanlış yazmışım kusura bakmayın kullandığınız soğutucu vakumlu soğutucu mu?

Hocam siz bütçe söyleyin ona göre önerelim.
max bütçem 23k 3060 ikinic el olmalı hocam.
aslında bunu da almayı düşünüyordum ama 3 gün ünce zam gelmiş .

Maksimum bütçem 23K 3060 ikinic el olmalı hocam.
Aslında bunu da almayı düşünüyordum ama 3 gün ünce zam gelmiş.

Hocam mecbur değilse ikinci el almamaya bakın adamın ne yaptığını bilmiyoruz.

Maksimum bütçem 23K 3060 ikinic el olmalı hocam.
Aslında bunu da almayı düşünüyordum ama 3 gün ünce zam gelmiş.

Acer'de sorun olduğunu gördüm.

Geri
Yukarı