Excalibur G900 alınır mı?

Bunu alamyı ben de düşündüm ama elimdekini satarsam cebimde biraz da para kalsın diye almak istememiştim diğer attığım gönderiye bakarsanız oraya yazdım

Hangi şehirdesiniz? Size 2. el cihaz bakabilirim. G900 alıp başınız ağrıtmayın, isterseniz kullanan arkadaşıma "kanka alınır mı? " diye sorup SS atabilirim.

Bunu alamyı ben de düşündüm ama elimdekini satarsam cebimde biraz da para kalsın diye almak istememiştim diğer attığım gönderiye bakarsanız oraya yazdım.

Fırsat: Acer Nitro 5 AN515-57 dizüstü bilgisayar, 15.6” FHD 144Hz, Intel i7-11800H, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce NVIDIA RTX 3060 harici 6 GB ekran kartı, FreeDOS https://amzn.eu/d/aZ7Lapt hocam o bütçeye RTX 3060 yok maalesef.

hocam kontrol aşamasındaydı ,onaylandı ama resimler silmiş şimdi tekrar yükledim onaylanacak . Bi şey soracağım burda birine cevap verdiğimizde attığımız cevabı nasıl siliyoruz ? bi de mesela cevap vere tıkladım ama yazmaktan vazgeçtim diyelim geri nasıl çıkıyoruz? forumda yeniyim de

Hocam kontrol aşamasındaydı, onaylandı ama resimler silmiş şimdi tekrar yükledim onaylanacak. Bir şey soracağım burada birine cevap verdiğimizde attığımız cevabı nasıl siliyoruz? Bir de mesela cevap vere tıkladım ama yazmaktan vazgeçtim diyelim geri nasıl çıkıyoruz? Forumda yeniyim de.

Hocam ben silmediğim için daha hiç bilmiyorum gerek de duymuyorum 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı