Excalibur G900 bilgisayarda CS:GO düşük FPS veriyor

Dosya Ekleri

• nvidia.PNG
    nvidia.PNG
    191,4 KB · Görüntüleme: 26
  • nvidia2.PNG
    nvidia2.PNG
    61,4 KB · Görüntüleme: 33
Bahsettiğiniz yer burası olmalı.

Senin ekran karatı driverin güncel değil kardeşim söyleyeyim. Tüm ekran kartı sürücülerini PC'den kaldır. Program kaldırma sekmesindende tüm NVIDIA ile alakalı tüm programaları kaldır sonra GEFORCE EXPERİENCE buradan ekran kartına uygun olan sürümü bul yükle.

Senin ekran karatı driverin güncel değil kardeşim söyleyeyim. Tüm ekran kartı sürücülerini PC'den kaldır. Program kaldırma sekmesindende tüm NVIDIA ile alakalı tüm programaları kaldır sonra GEFORCE EXPERİENCE buradan ekran kartına uygun olan sürümü bul yükle.
Ekran kartı driver'ını daha dün yüklemiştim. Fakat yine silip yükleyeceğim o zaman.
Ki zaten Geforce EXPERİENCE'ten yüklemiştim.

Nvidia ile alakalı tüm dosyaları silip bunları yükleceğim.

Dosya Ekleri

• geforce.PNG
    geforce.PNG
    67,4 KB · Görüntüleme: 24
Ekran kartı Driver'ını daha dün yüklemiştim. Fakat yine silip yükleyeceğim o zaman.
Ki zaten GeForce Experience'ten yüklemiştim.

Kardeşim güncel driveri yüklememişsin onu diyorum. Bak 3060 laptop ekran kartını seçtiğimde en güncel drivere bak sürücü sürümü: 516.59. sendeki 472.12 olan sürümü. ve sen 516.59 yüklediğinde benim siyah ile çizdiğim sekmelerde görünmeye başlayacak. Ama şimdiden söylüyorum sanırım 516.59 sürümünde bir problem var. Yüklediğimden beri ekran parlaklığını değiştiremiyorum. Bir sonraki Update de düzeltirler diye umuyorum.

Dosya Ekleri

• 22.png
    22.png
    360,4 KB · Görüntüleme: 22
  • 11.png
    11.png
    102,1 KB · Görüntüleme: 28
Kardeşim güncel driveri yüklememişsin onu diyorum. Bak 3060 laptop ekran kartını seçtiğimde en güncel drivere bak sürücü sürümü: 516.59. sendeki 472.12 olan sürümü. ve sen 516.59 yüklediğinde benim siyah ile çizdiğim sekmelerde görünmeye başlayacak. Ama şimdiden söylüyorum sanırım 516.59 sürümünde bir problem var. Yüklediğimden beri ekran parlaklığını değiştiremiyorum. Bir sonraki Update de düzeltirler diye umuyorum.
Ha anladım. Sizce indireyim mi yeni sürümü?

Ekran kartı driver'ını daha dün yüklemiştim. Fakat yine silip yükleyeceğim o zaman.
Ki zaten Geforce EXPERİENCE'ten yüklemiştim.

Nvidia ile alakalı tüm dosyaları silip bunları yükleceğim.
Doğru Game Ready sürücüsünü yükle diğeri Studio ile alakalı.

Ha anladım. Sizce indireyim mi yeni sürümü?
Yani indirmeniz gerekiyor :D FPS problemleri yaşamak istemiyorsanız.

Son düzenleme:
Tamamdır, teşekkürler. Umarım FPS sorunum çözülür.

Rica ederim. Dene bakalım umarım olur. Intel'in sitesinden yolladığım driver güncelleyicisini de yükle. Oda bulur kesin. Bir de NVIDIA Denetim Masası ayarların değişecektir. Onları tekrardan ayarlaman gerekiyor.

Geri
Yukarı